Akçakoca - Samsun Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
523 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7 sa 37 dk
En Son Satış
47 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
200 TL
Günlük Sefer Sayısı
33 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Samsun Seyahat Rehberi

Akçakoca Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

İlçe merkezine biraz uzak bir noktada, Düzce yolu üzerinde Ereğli Caddesi’nde bulunanAkçakoca Otogarı’na şehir merkezinden yolcuların kolayca ulaşımı için ilçe içi minibüsler, ilçeler arası minibüsler, belediye otobüsleri veya 24 saat bulabileceğiniz taksiler hizmet veriyor.

Minibüsler

Çuhallı Plajı, Ceneviz Kalesi ve Sahil Plajı gibi turistik noktalarda durakları bulunan minibüsleri; İstanbul Caddesi, Akcakocabey Bulvarı ve otellerin bulunduğu Atatürk Caddesi üzerinde de kolayca bulabilir ve 10 dakikalık kısa bir yolculukla otogara ulaşabilirsiniz. İlçeler arası hizmet veren minibüslerle ise Düzce merkezinden, çevre ilçe ve köylerden her saat Akçakoca Otogarı’na gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Belediye otobüsleri, otogara ulaşım için yolcular tarafından sıkça tercih edilen ulaşım araçlarından. İlçenin her ana caddesi ve mahallesinde belediye otobüsü durakları var ve her 15 dakikada bir otogara otobüs bulabilirsiniz. Akşam saat 20.30’a kadar hizmet veren, yaz aylarında çalışma süreleri ve seferleri değişen belediye otobüslerinin çalışma saatlerinden sonra ise taksilerden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Akçakoca merkezinde özellikle sahip kesiminde 24 saat açık pek çok taksi durağı var ve otobüs terminali ilçe merkezine sadece 5 kilometre uzaklıkta yer alığı için ekonomik fiyatlarla otogara gidebilirsiniz. Sahil kenarında Yalı Mahallesi’nde durağı bulunan 0380 611 34 44 telefon numaralı Akçakoca Ak Taksi, Park Caddesi üzerinde hizmet veren ve 0380 611 84 40 numarasından ulaşabileceğiniz Hastane Taksi Durağı ve yine sahil kenarında İnönü Caddesi üzerine hizmet veren 0380 611 33 67 numaralı Merkez Taksi durağı, 24 saat taksi bulabileceğiniz merkezi taksi durakları arasında.

Otogardan Samsun Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan terminalde yolcuların rahat ve hızlı bir şekilde şehirde istedikleri noktalara ulaşması için çeşitli alternatifler sunuluyor.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması bulunuyor ve ücretsiz yolcu servisleri şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yol. Bazı servislerle şehir merkezinin yanı sıra Samsun’un ilçelerine de gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

24, 25 ve E5 Ekspres otobüs hatları terminalin hemen yanındaki otobüs durağından kalkıyor ve yolcuların şehirde istedikleri noktaya rahatça ulaşmalarını sağlıyor.

Minibüs

Minibüslerle şehrin hemen her şehrine kolayca ulaşmak mümkün. Terminalin çıkış kapısı önünde minibüs duraklarını ve minibüslerin kalkış saati bilgilerini bulabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezine ulaşmak için kısa bir taksi yolculuğu da yapabilirsiniz. Terminal taksi durağı 7 gün 24 saat hizmet veriyor ve istediğiniz zaman taksi hizmeti bulabilir, konforlu bir yolculukla terminalden istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Akçakoca - Samsun Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAkçakoca Samsun Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy 350 TL8 7 sa 37 dk
Metro Turizm 280 TL5 7 sa 37 dk
Bafra Seyahat 350 TL2 7 sa 37 dk
Kanberoğlu Turizm 340 TL2 7 sa 37 dk
Kaptanoğlu Seyahat 400 TL2 7 sa 37 dk
Aybastı Özay Turizm 200 TL1 7 sa 37 dk
Varan Turizm 349 TL1 7 sa 37 dk
Sema Turizm 319 TL1 7 sa 37 dk
Yeniden As Bafra Seyahat 300 TL1 7 sa 37 dk
Süzer Alaçam Seyahat 300 TL1 7 sa 37 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Akçakoca - Samsun otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Akçakoca - Samsun otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Akçakoca - Samsun seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Akçakoca - Samsun arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Akçakoca - Samsun arası toplam 523 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 7 saat 30 dakika sürüyor.
Akçakoca - Samsun arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Bafra Seyahat, Kanberoğlu Turizm, Kaptanoğlu Seyahat, Aybastı Özay Turizm, Varan Turizm, Sema Turizm, Yeniden As Bafra Seyahat, Süzer Alaçam Seyahat Akçakoca - Samsun arası seferler düzenliyor.
Akçakoca - Samsun arası en ucuz otobüs bileti hangisi?
expand_more
Akçakoca - Samsun arası otobüs bileti fiyatları aylara göre değişiklik gösterse de 2023 yılının Ocak ayında en uygun fiyatlı Akçakoca - Samsun otobüs bileti 200 TL.
Akçakoca - Samsun otobüs biletleri ne kadar?
expand_more
Akçakoca - Samsun otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2023 yılının Ocak ayında Akçakoca - Samsun otobüs bileti fiyatları 200 TL ila 400 TL aralığında değişiyor.
Akçakoca - Samsun otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Akçakoca seçin.
“Nereye” sorusunda Samsun yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Akçakoca - Samsun seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Akçakoca - Samsun arasında günde kaç otobüs seferi düzenleniyor?
expand_more
Akçakoca - Samsun arasında günde kaç otobüs seferi düzenlendiği dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Okulların açıldığı dönemlerde sefer sayısı artarken iklim koşullarının şehirlerarası seferlere çok el vermediği dönemlerde sefer sayısı azalıyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse Ocak ayında Akçakoca - Samsun arasında günlük 33 sefer yapılıyor.
expand_less