Akçakoca Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Akçakoca Otogarı
place
Ayazlı Mah. Nilifer Sok. 81650 Akçakoca/Düzce
local_phone
+903806187585

Akçakoca

Düzce il merkezinin kuzeyinde yer alan Akçakoca Otogarı, Düzce Terminali’nden sonra şehrin en çok kullanılan terminali durumunda. Terminalin avantajlı konumundan dolayı İstanbul, Sakarya, Bolu Zonguldak, Kocaeli gibi çevre şehirlere ulaşım oldukça kolaylaşıyor. Gün içerisinde sadece çevre şehirlere değil, Türkiye’nin tüm bölgelerine doğru hareket eden otobüsleri de bünyesinde barındıran ilçe terminali, temiz ve düzenli yapısıyla dikkat çekiyor.

Ereğli Caddesi üzerindeki Ayazlı Mahallesi’nde konumlanan Akçakoca Otogarı ile ilçe merkezi arasında sadece 5 kilometrelik bir mesafe bulunuyor. Karadeniz kıyılarına yürüme mesafesinde olan terminalde Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Kamil Koç gibi ulusal firmaların yanında Erbaa Turizm, Dadaş Turizm, Lüks Karadeniz, Kanberoğlu Turizm, Gümüşhane Turizm ve As Bafra Turizm gibi yerel firmalar da kendine yer buluyor.

Yeme-içme mekanları, peronlar, bekleme salonları ve hediyelik eşya dükkanlarının yer aldığı Akçakoca Terminali üzerinden Düzce Otogarı, Kandıra Terminali, Mengen Otogarı ve Kozlu Terminali gibi kritik noktalara kolayca geçiş yapabilirsiniz. Öte yandan otogardan kalkan minibüs ve taksilerle, Düzce şehir merkezine yaklaşık 15-20 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Akçakoca Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezine biraz uzak bir noktada, Düzce yolu üzerinde Ereğli Caddesi’nde bulunanAkçakoca Otogarı’na şehir merkezinden yolcuların kolayca ulaşımı için ilçe içi minibüsler, ilçeler arası minibüsler, belediye otobüsleri veya 24 saat bulabileceğiniz taksiler hizmet veriyor.

Minibüsler

Çuhallı Plajı, Ceneviz Kalesi ve Sahil Plajı gibi turistik noktalarda durakları bulunan minibüsleri; İstanbul Caddesi, Akcakocabey Bulvarı ve otellerin bulunduğu Atatürk Caddesi üzerinde de kolayca bulabilir ve 10 dakikalık kısa bir yolculukla otogara ulaşabilirsiniz. İlçeler arası hizmet veren minibüslerle ise Düzce merkezinden, çevre ilçe ve köylerden her saat Akçakoca Otogarı’na gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Belediye otobüsleri, otogara ulaşım için yolcular tarafından sıkça tercih edilen ulaşım araçlarından. İlçenin her ana caddesi ve mahallesinde belediye otobüsü durakları var ve her 15 dakikada bir otogara otobüs bulabilirsiniz. Akşam saat 20.30’a kadar hizmet veren, yaz aylarında çalışma süreleri ve seferleri değişen belediye otobüslerinin çalışma saatlerinden sonra ise taksilerden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Akçakoca merkezinde özellikle sahip kesiminde 24 saat açık pek çok taksi durağı var ve otobüs terminali ilçe merkezine sadece 5 kilometre uzaklıkta yer alığı için ekonomik fiyatlarla otogara gidebilirsiniz. Sahil kenarında Yalı Mahallesi’nde durağı bulunan 0380 611 34 44 telefon numaralı Akçakoca Ak Taksi, Park Caddesi üzerinde hizmet veren ve 0380 611 84 40 numarasından ulaşabileceğiniz Hastane Taksi Durağı ve yine sahil kenarında İnönü Caddesi üzerine hizmet veren 0380 611 33 67 numaralı Merkez Taksi durağı, 24 saat taksi bulabileceğiniz merkezi taksi durakları arasında.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less