Afyon Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Afyon Otogarı
place
Ertuğrul Gazi Mah. Güvenevler/Merkez/Afyonkarahisar
local_phone
+902722299010

Afyon

Modern ve üst düzey konfora sahip Afyonkarahisar Otogarı, her yıl yüz binlerce yerli ve yabancı yolcunun, kalkış, varış veya durak noktası oluyor. AFTAŞ servislerini kullanarak şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Afyonkarahisar Otogarı’nda araç kiralama firmalarının ofisleri de bulunuyor. Toplamda 42 bin metrekarelik bir alanı kaplayan Afyonkarahisar Otogarı, 56 peronu ile günde 10 binden fazla yolcuyu ağırlayacak kapasiteye sahip. 20’ye yakın yazıhanenin olduğu Afyonkarahisar Otogarı’nda bir şeyler yiyip içebileceğiniz alanların yanı sıra hediyelik eşya dükkanı, tuvalet vb. imkanlar da bulunuyor.

Şehir Merkezinden Afyon Otogarı'na Ulaşım

Afyon şehir merkezine yakın bir konumda bulunan otobüs terminaline ulaşmak için ücretli veya ücretsiz pek çok ulaşım aracını istediğiniz saatte bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan 1 veya 3 numaralı terminal hatları ve Afyon Kocatepe Üniversitesi kampüsünden belirli saatlerde kalkan 2 numaralı otobüs hattı ile istediğiniz saatte terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Afyon Terminali’nde hizmet veren pek çok firmanın şehir merkezinde de bilet satış ofisleri bulunuyor. Bu ofisler önünden her yarım saate bir kalkan ücretsiz yolcu servislerinden faydalanarak otobüsünüzün kalkış saatinden 15 dakika önce terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Şehir merkezinde pek çok semtte durakları bulunan minibüslerle terminal giriş kapısı önündeki durağa kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Afyon’un merkezi noktalarında 24 saat hizmet veren taksiler bulunuyor. Aceleniz varsa ve kısa sürede terminale ulaşmanız gerekiyorsa istediğiniz saatte taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less