Van Kalesi Turizm Online Otobüs Bileti

Van Kalesi Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Van Kalesi Turizm Hakkında

“Gelecek Taşıyoruz” mottosuyla hizmet sunan Van Kalesi Turizm, müşteri memnuniyetini önceleyen anlayışıyla yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteriyor. İsmini Van’ın önde gelen tarihi sembollerinden biri olan Van Kalesi’nden alan firma; can ve mal güvenliği prensibiyle müşterilerine konforlu bir yolculuk deneyimi sunuyor. Güler yüzlü personelleri ve deneyimli sürücüleriyle birlikte keyifli bir seyahat imkanı sunmayı amaçlayan Van Kalesi Turizm, yolcularını son teknolojiyle donatılmış filosunda ağırlıyor. Periyodik bakımları ve temizliği yapılan araçların içerisinde bulunan 2+2 ve 2+1 oturma düzenine sahip koltuklar bulunuyor. Böylelikle firma, müşterilerine hem konforlu hem güvenli hem de hijyenik bir seyahat deneyimi yaşatıyor. Koltuk arkasında bulunan USB girişi bulunan ekranlar sayesinde yolcular, sistemde bulunan film ya da müzikler arasında tercih yapabilirken istedikleri takdirde de kendi taşınabilir disklerinde bulunan dosyaları da seçebiliyorlar. Ayrıca otobüs içi ikramlar konusunda da titiz davranan Van Kalesi Turizm, misafirlerine sunduğu yiyecek ve içeceklerin, kalitesi, hijyeni konusunda da oldukça hassas.

Van Kalesi Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Van Kalesi Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Van Kalesi Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Van Kalesi Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Van Kalesi Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Van Kalesi Turizm; Van, İstanbul, Muş, Tekirdağ, Ağrı, Erzurum gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Van Kalesi Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Van Kalesi Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Van Kalesi Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Van Kalesi Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Van Kalesi Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Van Kalesi Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Van Kalesi Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Van Kalesi Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Van Kalesi Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Van Kalesi Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Van Kalesi Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Van Kalesi Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Van Kalesi Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Van Kalesi Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Van Kalesi Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2021
Genel Merkez: Van
Kurucu: Yılmaz Belin
expand_less