Has Muş Turizm Online Otobüs Bileti

Has Muş Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Has Muş Turizm Hakkında

Has Muş Turizm, Muş merkezli olarak 2000 yılından beri hizmet verir. Kaliteli hizmet ve yolcu beklentilerini karşılama anlayışıyla çözüm üretir. Bölgenin en önemli otobüs firmalarından bir tanesi olarak dikkat çeken Has Muş Turizm, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri de göz ardı etmez. 
Yenilikçi hizmet anlayışı çerçevesinde sefer sayısını her geçen gün arttırır. Bu bağlamda 67 durağı bulunan firmanın kısa vadeli planlarında daha fazla durak ve rotaya ulaşmak var. Seyahat ihtiyacına profesyonel çözüm üretmeyi ihmal etmeyen firmanın durak sayısı kadar müşteri memnuniyetini de önemsediğini ifade etmek gerekir. Müşterileri ile arasında güçlü bir bağ kurma hedefinde olan Has Muş Turizm; ekonomik hizmet, eğitimli personel ile kaliteli çözümler, bagaj taşımacılığında kalite, düzenli ve zamanında gerçekleşen seferler ile ihtiyaçlara cevap verir. 
Has Muş Turizm hizmet standartlarını en iyi seviyeye taşırken müşterilerinin konforunu da araç içi çözümler çerçevesinde en kaliteli şekilde karşılar. Bu yönüyle Has Muş Turizm hem kendi bölgesinin hem de Türkiye’nin öncü otobüs firmalarından biri olur.

Has Muş Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Has Muş Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Has Muş Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Has Muş Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Has Muş Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Has Muş Turizm; Muş, Malatya, Bingöl, Elâzığ, Ağrı gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Has Muş Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Has Muş Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Has Muş Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Has Muş Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Has Muş Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Has Muş Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Has Muş Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Has Muş Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Has Muş Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Has Muş Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Has Muş Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Has Muş Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Has Muş Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Has Muş Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Has Muş Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 65
Genel Merkez: Muş
Kurucu: Has Muş Turizm
expand_less