THY yurtdışı ve yurtiçi için yakın zamanda düzenlediği iki uygun kampanyadan sonra bu hafta da Balkanlar ve yakın komşu ülkere herşey dahil 99 Euro’ya bilet satışına başladı.

THY kampanya üstüne kampanya yaparak kış dönemi uçuşlarında koltuklarını şimdiden doldurdu. THY yurtdışında 84 noktaya yaptığı kampanyanın ardından yurt içi 44 TL’lik kampanyaya da yoğun ilgi olunca, Balkanlar ve komşu ülkere herşey dahil gidişi dönüş 99 Euro’luk biletleri satışa sundu.

İçindekiler

20 Ekim'e kadar bilet almanız gerekiyor

Hemen belirtelim aşağıda vereceğimiz şehirlere olan uçak biletlerini 01 Ekim ile 20 Ekim tarihleri arasında satın almanız gerekiyor. Ve biletlerin 01 Kasım – 14 Şubat tarihleri arasındaki uçuşları kapsaması gerekiyor.

THY'den yapılan yazılı açıklamaya göre, THY, İstanbul;dan Ukrayna'da Kiev, Odesa, Donetsk, Dnipropetrovsk, Lviv ve Simferopol'e; Balkanlar'da Bükreş, Sofya, Belgrad, Zagreb, Tiran, Üsküp, Priştina, Podgorica, Ljubljana, Saraybosna ve Kişinev'e; Gürcistan'da Tiflis ve Batum'a, Azerbaycan'da Bakü, Gence ve Nahçıvan'a gidiş-dönüş herşey dahil 99 Euro'ya uçma imkanı sunuyor.

Uçak Bileti

Biletler 1 Kasım - 14 Şubat tarihlerini kapsıyor

Bir kez daha hatırlatalım: Biletinizi 20 Ekim’e kadar satın almanız ve uçuşun 01 Kasım -14 Şubat tarihleri arasında olması gerekiyor. Yılbaşı ve sömestr tatilinin bir kısmı bu tatiller arasına giriyor. Bu biletler Balkanlar’da kayak yapmak isteyenlerin de ilgisini çekebilir.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1296 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN