THY'den harika kış kampanyası

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Türk Hava Yolları dünyanın 84 noktasına vergiler ve gidiş dönüşler dahil, dörte bir oranında indirim yaptı. Buna göre 1 Kasım 31 Mart tarihleri arasında vergiler dahil Barcelona'ya 266 TL, Venedik'e 266 TL, Roma'ya 267 TL ya da Amesterdam'a 323 TL'ye uçabileceksiniz.

THY'nin önde gelen low-cost (düşük maliyetli) havayolu şirketleriyle yarıştığı bu kampanya, sadece yılbaşı dönemi uçuşlarını kapsamıyor. Sömestr tatiline denk gelen tarihlerde yani 20 Ocak, 6 Şubat arasındaki uçuşlara ise şimdiden yüksek talep var. Üstelik THY, su yiyecek gibi ikramları vermeyi sürdürecek. Sadece kampanya uçuşlarının mil kazandırmayacağını hemen hatırlatalım.

1 Kasım 31 Mart tarihlerini kapsıyor

1 Kasım 31 Mart arasındaki bu beş aylık sürede yurtdışına uçmayı planlıyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın. Hemen uçak bileti sayfamızı tıklayarak ilgili tarihlerde bilet satın alımı yapabilirsiniz.

Hafta içi uçuşlar dikkate alındığında THY'nin fiyatların düşmeye başladığı Eylül ayının son haftasında örnek olarak kişi başı gidiş-dönüş 1100 TL’ye gidilen Barcelona biletinin fiyatı, promosyon kampanyasıyla vergiler dahil 266 liraya geliyor. Bu fiyatla Türk Hava Yolları, birçok hatta kapıştığı Alman Lufthansa’nın 747 liralık aktarmalı fiyatının bile önemli ölçüde gerisinde kalıyor.

Acele edin!

Bu kampanya ile Barcelona'ya 266 TL, Venedik'e 266 TL, Roma'ya 267 TL, Prag'a 326 TL, Budapeşte'ye 327 TL'ye uçabilirsiniz. İşte THY'nin 84 şehri kapsayan kampanya uçuşlarına göre belli başlı Avrupa ülkelerinin fiyatları..

Barcelona      266 TL
Amsterdam
   323 TL
Prag
             326 TL
Berlin
           517 TL
Nice
             266 TL
Lizbon       
   266 TL
Roma
           267 TL
Budapeşte  
   324 TL
Brüksel
         324 TL
Abu Dhabi
    899 TL
Venedik
        266 TL

THY, kampanya koltuk sayısıyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Bu yüzden uçmayı düşünenlerin bu kampanyadan biran önce yararlanmasından fayda var. Yoğun talep nedeniyle biletler kısa sürede de bitebilir. Bizden hatırlatması...

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar