Pegasus 79,99 Euro'ya Dubai'ye uçmaya başladı

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Lüksün, alışverişin önemli şehirden Dubai’ye artık Pegasus’la uygun fiyata uçabilirsiniz. Pegasus, Birleşik Arap Emirlikleri’nin parlayan yıldızı Dubai’ye uçmaya başladı ve böylece uçuş ağını 58 noktaya çıkarmış oldu.

Pegasus Hava Yolları’nın en yeni destinasyonu olan Dubai’ye 18 Ekim’de başlayan bu seferlerde uçuşlar, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ise Dubai’den gerçekleşecek. Sabiha Gökçen’den yapılan uçuşların biletlerini 79,99 Euro’dan , Dubai’den yapılan uçuşların biletlerini ise 99,99 Dolar'dan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Pegasus’un 58. uçuş noktası

Pegasus yolcuları 58. uçuş noktası olan Dubai’den Türkiye’de Adana, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van’a, yurtdışında ise Amsterdam, Almatı, Basel, Batum, Berlin, Beyrut, Bologna, Brüksel, Bükreş, Donetsk, Düsseldorf, Kharkiv, Kuzey Kıbrıs, Kopenhag, Londra, Lyon, Lviv, Marsilya, Münih, Milan, Omsk, Paris, Priştine, Roma, Stockholm, Stuttgart, Tel Aviv, Üsküp, Viyana ve Zürih’e bağlantılı olarak uçabilecek.

Pegasus biletleri Enuygun.com’da

Alışverişin kalbi olan bu şehir, deniz ve güneşin yanısıra lüks otelleri, konforlu hizmeti ve alternatif turistik hizmetleriyle değişik bir seyahat rotası olabilir. Dubai’ye Pegasus ya da diğer havayollarıyla uçmak için enuygun.com uçak bileti sayfamızı tıklayabilirsiniz.... Bildiğiniz üzere artık Pegasus biletlerini enuygun.com’dan satın alabiliyorsunuz. Ayrıca havalimanında beklemenizi daha keyifli hale getirmek için daha önce yazdığımız Havalimanı launge hizmetleri yazımızı okuyabilirsiniz..

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2051 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar