Pegasus Havayolları, Venedik seferlerine başlıyor

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Pegasus Havayolları, İtalya’nın ünlü turistik şehri Venedik’e seferlere başlıyor. 1 Nisan’dan itibaren İstanbul Sabiha Gökçen’den Venedik’e haftanın 4 günü tarifeli seferler düzenleyecek.

Kanallar şehri

İtalya’nın hatta dünyanın en önemli turistik şehirlerinin başında gelen Venedik, su ve kanallar şehri olarak da adlandırılır. Su kanallarının hemen yanı başına yapılan muhteşem yapılar, köprüler burayı aynı zamanda dünyanın en romantik şehirlerinden biri yapmakta. Venedik’e ilgi o kadar fazla ki, İtalya hükümeti Mayıs ayından itibaren Venedik’e gelecek turistlerden 3 ile 10 Euro arası ücret alınmasını kararlaştırdı. Venedik şehir rehberi yazımızdan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

1 Nisan’da başlıyor

Venedik uçuşları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 1 Nisan’dan itibaren haftanın 4 günü karşılıklı olarak yapılacak. Pegasus Havayolları İtalya’da Roma, Milan, Bergamo ve Bologna’ya da direk seferler yapıyor.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2044 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar