iPhone 6 Özellikleri

iPhone 6 Özellikleri

iPhone marka telefonlar piyasa çıkmadan aylar önce özelliklerinin ne olacağına, nasıl görüneceğine dair birçok iddia ortada dolaşıyor. iPhone 6 çıkmadan da benzer senaryolar yaşandı. Telefonun kamerasından, boyutuna kadar farklı özellikleri ile ilgili birçok varsayım internet sitelerinde ve basında yer aldı. Eylül ayında iPhone 6’nın piyasaya çıkışıyla birlikte telefonun özelliklerini tam olarak inceleme fırsatı bulduk. Akıllı telefon teknolojisinin son harikası olan iPhone 6’nın özellikleri:

İşte iOS 7'nin özellikleri

İşte iOS 7'nin özellikleri

Apple’in yeni sürümü iOS 7 indirilmeye başlandı. Ancak tüm dünyada aynı anda indirilmeye çalışıldığı için ilk günlerde yoğunluk yaşanabiliyor. Pek i750 megabaytlık bu yeni güncelleme neler getiriyor?

iPhone 5S ve ucuz iPhone 5C'nin özellikleri

iPhone 5S ve ucuz iPhone 5C'nin özellikleri

Apple, iPhone’un yeni sürümü 5S ve ucuz iPhone olarak adlandırılan plastik kapaklı 5C modellerinin tanıtımını dün akşam yaptı. ABD’de 99 dolara satışa sunulacak ucuz iPhone 5C, 8 megapiksel kamera ve A6 işlemciye sahip olacak. Ayrıca 5 farklı renk ile piyasaya çıkacak.

iPhone şarjını uzatan teknoloji

iPhone şarjını uzatan teknoloji

iPhone kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan kısa şarj sorununu “Akıllı anten” uygulamasıyla bir Türk bilim adamı çözdü. Hürriyet gazetesinde yer alan bir habere göre Türk Bilim Adamı Doç. Dr. Bedri Artuğ Çetiner, baz istasyonlarının uzaklığına ve yoğunluğuna göre anlık olarak cihazların frekansını değiştiren bir teknoloji üretti.

Samsung Galaxy S4'ün özellikleri

Samsung Galaxy S4'ün özellikleri

Samsung GALAXY S4’ün tanıtımı yapıldı. Bu yeni telefon, S Tercüman, e-posta SMS ve ChatOn gibi uygulamalarda anında sesli çeviri yapabilir, gözünüzü çevirdiğinizde videonun durmasını sağlayabilir, iki fotoğrafı birleştirebilir ve bakın daha neler neler yapabilir...

İşte GSM firmalarının iPhone 5 kampanyaları

İşte GSM firmalarının iPhone 5 kampanyaları

Yaklaşık 3 ay önce tanıtımı yapılan iPhone 5, nihayet ülkemize geliyor. Turkcell, Avea ve Vodafone, iPhone 5 için belirledikleri tarifeye ek sözleşmeli satış fiyatlarını açıkladı.

iPhone 5 gelmeden 5S'in üretimine başlandı

iPhone 5 gelmeden 5S'in üretimine başlandı

Özellikle cep telefonunda teknolojik gelişmeleri meraklı takip eden bir millet olmamıza rağmen yeni çıkan ürünler hemen ülkemize gelmiyor. Haliyle yeni modellerinin üretimine de başlanıyor. Apple, merakla beklenen iPhone 5 modeli henüz ülkemize gelmeden iPhone 5S’in üretimine başladı bile.

Galaxy S3 çılgınlığı!

Galaxy S3 çılgınlığı!

Önceleri sadece maillerinize bakabildiğimiz ve internete girebildiğimiz yeni nesil cep telefonları artık sınır tanımıyor. Gün geçmiyor ki yeni bir telefon çıksın ve inceliğiyle, hafifliğiyle, ekran kalitesiyle bizi şaşırtmasın. Pazarın lideri Apple ve Samsung, bir kaç ayda bir pazara yeni bir telefon sunarak hedef kitlesinin gözüne girmeye çalışıyor. Bu kıyasıya çekişmenin son ürünü de Samsung’un Galaxy S3'ü oldu.

x