Eskişehir, Eskişehir Havalimanı Araç Kiralama

Araç Kiralama
Rezervasyon Sorgulama
Rezervasyon İptal

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat

Aracınızı Şimdi Kiralayın

Renault Symbol
veya benzeri
Europcar
Symbol
Benzin
Manuel
465,00TL
'den başlayan fiyatlarla
Renault Clio
veya benzeri
Europcar
Clio
Benzin
Manuel
485,00TL
'den başlayan fiyatlarla
Dacia Sandero
veya benzeri
Europcar
Sandero
Benzin
Otomatik
535,00TL
'den başlayan fiyatlarla
Eskişehir Havalimanı Hakkında

Eskişehir Havalimanı, Anadolu Havalimanı ve Hasan Polatkan Havalimanı adlarıyla bilinir. Eskişehir için oldukça önemli olan havalimanının sadece ulaşım değil eğitim bağlamında da önemi fazla.  Yapımı 1989 yılında tamamlanan ve o dönem Anadolu Havalimanı adıyla anılan Eskişehir Havalimanı daha sonra Hasan Polatkan adını aldı.
Modern bir bağlantı noktası olarak kabul gören Hasan Polatkan Havalimanı, iç hat uçuşlarından ziyade dış hat seferleri için tercih edilir. Bu yönüyle Hasan Polatkan Havalimanı, Eskişehir’i dünyaya bağlayan bir merkez. Temel olarak Brüksel’e gerçekleşen uçuşların yanı sıra farklı şehirlere de dış hat seferleri var. Toplamda iç ve dış hatlarda Hasan Polatkan Havalimanı’nı kullanan yolcu sayısı 100.000 civarında.
Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe yaklaşık 8 km. Bu nedenle havalimanı ve şehir merkezi arasındaki ulaşım oldukça kolay. Toplu ulaşım konusunda gelişmiş bir şehir olan Eskişehir yolculara kolaylık sağlar. Ancak amacı konforu ve rahatlığı elde etmek isteyenler için araç kiralama, taksi ve havalimanı transferi daha ideal seçenekler. 
Araç kiralama hizmetini tercih ederek hem konforlu hem de kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Şehri keşfetmenizi de sağlayacak araç kiralama hizmeti çerçevesinde Odunpazarı, Sazova Parkı, Eskişehir Hayvanat Bahçesi, Lületaşı Müzesi, Devrim Otomobili, Kentpark, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi ve Eti Arkeoloji Müzesi gibi noktaları gezmelisiniz.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

En iyi fırsatları yakalayın
Farklı firmalara ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz araç kiralama seçeneklerini nasıl sunuyor?
Türkiye’nin seyahat sitesi Enuygun, araç kiralamak istediğiniz destinasyona göre farklı araç kiralama firmalarının tekliflerini karşılaştırır ve listeler. Listelenen araçları; fiyata göre artan ya da azalan, firmaya göre ya da tavsiye edilene göre sıralamayı tercih edebilirsiniz. Kiralama şirketi, vites tipi, yakıt tipi ve araç markası gibi filtrelerle tercihlerinize göre sıralama yaparak kendinize en uygun aracı bulabilirsiniz.
Enuygun, araç kiralama işlemlerimin güvenliğini nasıl sağlıyor?
Enuygun üzerinden yaptığınız işlemlerin hepsi, SSL sertifikası ile güvence altındadır. Ayrıca araç kiralarken ödeme adımındaki işlemleriniz için 3D Security güvencesi de sunulur.
Enuygun’da hangi marka araçları kiralayabilirim?
Enuygun’da Audi, Mercedes Benz, Jeep, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Opel, Nissan, Renault, Peugeot, Volkswagen ve Seat gibi markaların araçlarını kiralayabilirsiniz.
Enuygun’da nasıl araç kiralayabilirim?
Enuygun’dan araç kiralamak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Kiralık aracınızı almak istediğiniz noktayı, alış ve bırakış tarihini girdikten sonra farklı araç kiralama firmalarının tekliflerini karşılaştırabilir, size uyan aracı seçerek güvenle kiralayabilirsiniz.