Eskişehir Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Eskişehir Havalimanı Hakkında

Eskişehir Havalimanı, Anadolu Havalimanı ve Hasan Polatkan Havalimanı adlarıyla bilinir. Eskişehir için oldukça önemli olan havalimanının sadece ulaşım değil eğitim bağlamında da önemi fazla.  Yapımı 1989 yılında tamamlanan ve o dönem Anadolu Havalimanı adıyla anılan Eskişehir Havalimanı daha sonra Hasan Polatkan adını aldı.
Modern bir bağlantı noktası olarak kabul gören Hasan Polatkan Havalimanı, iç hat uçuşlarından ziyade dış hat seferleri için tercih edilir. Bu yönüyle Hasan Polatkan Havalimanı, Eskişehir’i dünyaya bağlayan bir merkez. Temel olarak Brüksel’e gerçekleşen uçuşların yanı sıra farklı şehirlere de dış hat seferleri var. Toplamda iç ve dış hatlarda Hasan Polatkan Havalimanı’nı kullanan yolcu sayısı 100.000 civarında.
Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe yaklaşık 8 km. Bu nedenle havalimanı ve şehir merkezi arasındaki ulaşım oldukça kolay. Toplu ulaşım konusunda gelişmiş bir şehir olan Eskişehir yolculara kolaylık sağlar. Ancak amacı konforu ve rahatlığı elde etmek isteyenler için araç kiralama, taksi ve havalimanı transferi daha ideal seçenekler. 
Araç kiralama hizmetini tercih ederek hem konforlu hem de kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Şehri keşfetmenizi de sağlayacak araç kiralama hizmeti çerçevesinde Odunpazarı, Sazova Parkı, Eskişehir Hayvanat Bahçesi, Lületaşı Müzesi, Devrim Otomobili, Kentpark, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi ve Eti Arkeoloji Müzesi gibi noktaları gezmelisiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular