İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Lüks
Lüks
Üst
Üst
İstanbul Havalimanı Hakkında

İstanbul Havalimanı, İstanbul’un dünyaya açılan kapısı olarak bilinir. İstanbul ve Türkiye için önemi kadar dünyanın en büyük havalimanları arasında yer alması da önemli bir detay. 1,3 milyon m2 üzerine inşa edilmiş dev bir kompleks olan İstanbul Havalimanı; yurt içi ve uluslararası uçuşlarla Türkiye’ye seyahat eden yolcuların başlıca seçeneği olur. LEED sertifikasına sahip en büyük bina özelliğine de sahip İstanbul Havalimanı konfor ve kaliteyi bir araya getirir.
Yurt içi seferlerde Türkiye’de bir merkez olan İstanbul, uluslararası uçuşlarda ise dünyanın en önemli bağlantı noktalarından biri. Bu yönüyle İstanbul Havalimanı merkezi bir noktada uçuşların gerçekleştirilmesine olanak tanır. 35 milyonu aşkın yolcunun yüzlerce destinasyona seyahat ettiği bu havalimanı sadece bir uçuş merkezi değil içerisinde farklı pek çok alternatifi içeren devasa bir kompleks. 
İstanbul’un merkezi noktalarına yaklaşık 30 km mesafede olan İstanbul Havalimanı, ulaşım konusunda beklentileri karşılamayı başarıyor. Yolcuların herhangi bir zorlukla karşı karşıya kalmadan toplu taşıma, araç kiralama, taksi ve havalimanı transferi gibi hizmetlerden faydalanması mümkün. Ama konforu tercih edenler için bir numaralı seçenek kesinlikle araç kiralama.
İstanbul Havalimanı’nı kullanarak gerçekleşen uçuşlarla İstanbul’a gelen seyahat severleri konfordan çok daha fazlası bekliyor. Bir imparatorluğun 500 yıllık başkenti olan İstanbul’da görmeniz gereken kültürel ve tarihi pek çok zenginlik var. Siz de İstanbul’a seyahat edecekseniz Dolmabahçe Sarayı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı ve Galata Kulesi gibi cazibe merkezlerini görmelisiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular