Nevşehir Kapadokya Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Lüks
Lüks
Üst
Üst
Kapadokya Havalimanı Hakkında

Kapadokya Havalimanı, Nevşehir’de bulunan oldukça önemli bir bağlantı noktası. Kapadokya olarak bilinen bölgenin canlandırılmasında rol oynaması planlanan Kapadokya Havalimanı’nın iç ve dış hat seferleriyle yolculara hizmet sunuyor. 1998 yılında hizmete giren havalimanının toplam yolcu kapasitesi 700.000 civarında.
İstanbul ve İzmir gibi merkezi noktalara uçuşların gerçekleştirildiği Kapadokya Havalimanı, dönemsel olarak dış hat seferlerine de açık. Bu yönüyle bölgeye ulaşmak isteyen turistlerin en çok tercih ettiği seçeneklerden bir tanesi.Kapadokya Havalimanı, Nevşehir’e yaklaşık 25 km mesafede olduğu için yolcular havalimanından şehre ulaşımda kullanılabilecek alternatifleri merak ediyor.
Kapadokya Bölgesi’ni keşfetmeye gelen seyahat severlerin toplu ulaşım tercihlerine ek olarak araç kiralama, havalimanı transferi ve taksi çözümlerini kullanmaları mümkün. Ancak bu seçenekler arasından en konforlu olanı şüphesiz ki araç kiralama seçeneği. Konfor ve rahatlık anlamına gelen araç kiralama sayesinde siz de Kapadokya bölgesini keşfe çıkabilirsiniz. Nevşehir’e vardığınızda mutlaka görmeniz gereken yerler ise şu şekilde: Göreme Açık Hava Müzesi, Avanos, Uçhisar, Ortahisar, Güvercinlik Vadisi, Ürgüp, Asmalı Konak, Üç Güzeller ve Zelve.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular