Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Araç Kiralama

Araç Kiralama
Rezervasyon Sorgulama
Rezervasyon İptal

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat

Aracınızı Şimdi Kiralayın

Opel Corsa
veya benzeri
Greenmotion
Corsa
Benzin
Manuel
478,20TL
'den başlayan fiyatlarla
Renault Clio
veya benzeri
Greenmotion
Clio
Dizel
Manuel
500,52TL
'den başlayan fiyatlarla
Peugeot 301
veya benzeri
Greenmotion
301
Dizel
Manuel
512,17TL
'den başlayan fiyatlarla
Nuri Demirağ Havalimanı Hakkında

Nuri Demirağ Havalimanı, Sivas’ta bulunan önemli bir havalimanı olarak biliniyor. Doğu Anadolu’da ki önemli bir şehir olan Sivas’a ulaşım noktasın da Nuri Demirağ Havalimanı’nın etkisi oldukça büyük. 1957 yılında askeri bir havalimanı olarak faaliyet gösteren Sivas Havalimanı 1990 yılında çeşitli eklemeler ile sivil uçuşlarında yapıldığı bir havalimanı haline geldi. Günümüzde ise sadece sivil amaçlar ile kullanılıyor. 

Sivas Havalimanı’ndan İzmir ve İstanbul başta olmak üzere çeşitli noktalara uçuşlar gerçekleştiriliyor. Hem yurt içi hem de yurt dışına seferler düzenlenen havalimanının yılda 750 bin yolcuya hizmet verdiği biliniyor. Havalimanına gelen yolcular ise diledikleri yere ulaşmak için farklı seçeneklerden yararlanabiliyor. Özellikle son derece konforlu olan araç kiralama seçenekleri yoğun bir ilgi görüyor. 

Sivas ziyaretiniz sırasında gezebileceğiniz birçok tarihi ve turistik yer vardır. Bunlar genel olarak; Çifte Minareli Medrese, Bürüciye Medresesi, Sifaiye Medresesi, Sivas Ulu Cami, Behram Paşa Hanı, İnönü Konağı, İzzettin Keykavus Türbesi, Tarihi Taş Han Çarşısı gibidir. Araç kiralama seçenekleri ile bu mükemmel yerleri rahatça gezebilirsiniz. 

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

En iyi fırsatları yakalayın
Farklı firmalara ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz araç kiralama seçeneklerini nasıl sunuyor?
Türkiye’nin seyahat sitesi Enuygun, araç kiralamak istediğiniz destinasyona göre farklı araç kiralama firmalarının tekliflerini karşılaştırır ve listeler. Listelenen araçları; fiyata göre artan ya da azalan, firmaya göre ya da tavsiye edilene göre sıralamayı tercih edebilirsiniz. Kiralama şirketi, vites tipi, yakıt tipi ve araç markası gibi filtrelerle tercihlerinize göre sıralama yaparak kendinize en uygun aracı bulabilirsiniz.
Enuygun, araç kiralama işlemlerimin güvenliğini nasıl sağlıyor?
Enuygun üzerinden yaptığınız işlemlerin hepsi, SSL sertifikası ile güvence altındadır. Ayrıca araç kiralarken ödeme adımındaki işlemleriniz için 3D Security güvencesi de sunulur.
Enuygun’da hangi marka araçları kiralayabilirim?
Enuygun’da Audi, Mercedes Benz, Jeep, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Opel, Nissan, Renault, Peugeot, Volkswagen ve Seat gibi markaların araçlarını kiralayabilirsiniz.
Enuygun’da nasıl araç kiralayabilirim?
Enuygun’dan araç kiralamak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Kiralık aracınızı almak istediğiniz noktayı, alış ve bırakış tarihini girdikten sonra farklı araç kiralama firmalarının tekliflerini karşılaştırabilir, size uyan aracı seçerek güvenle kiralayabilirsiniz.