Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Araç Kiralama

Rezervasyon Sorgula

Rezervasyon İptal

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Lüks
Lüks
Üst
Üst
Oğuzeli Havalimanı Hakkında

Oğuzeli Havalimanı ya da Gaziantep Havalimanı olarak bilinen söz konusu havalimanı, Gaziantep için büyük bir öneme sahip. Turizm ve ticaret için önemli bir merkez olan Gaziantep’e hava yolu ile erişim için havalimanı çok önemli. 1976 yılından bu yana şehrin hava yolu trafiğinde rol alan havalimanı, Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde yer alıyor. Bu nedenle ilçenin ismi ile anılıyor. 

Havalimanına yılda 5 milyon ziyaretçinin akın ettiği biliniyor. Bunun yanı sıra Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin eski havalimanı olan Oğuzeli Havalimanı’ndan İstanbul, İzmir ve Ankara’ya karşılıklı uçuş seferleri düzenleniyor. Gaziantep son derece turistik bir şehir olduğu için Oğuzeli Havalimanı da oldukça fazla talep görüyor. 

Gaziantep seyahatiniz sırasında tercih edebileceğiniz çeşitli turistik yerler bulunuyor. Bu yerlere araç kiralama seçeneklerinden faydalanarak kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede hiç kimseye bağlı kalmadan Gaziantep’i hızlıca gezebilirsiniz. Gaziantep seyahatiniz sırasında; Gaziantep Müzesi, Emine Göğüs Mutfak Müzesi, Gaziantep Oyun Ve Oyuncak Müzesi, Gaziantep Atatürk Anı Müzesi, Rumkale, Zeugma Mozaik Müzesi, Elmacı Pazarı, Gaziantep Kalesi, Zeugma Belkıs Antik Kenti, Dulukbaba Tabiat Parkı gibi tarihi ve doğal güzellikleri mutlaka ziyaret etmelisiniz. 

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular