Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama

Araç Kiralama
Rezervasyon Sorgulama
Rezervasyon İptal

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat
Bursa Havalimanı Hakkında

Bursa Yenişehir Havalimanı, 1944 yılında askeri bir üs olarak kurulan bir havalimanı. 2000 yılında hizmete giren bu havalimanı, Bursa il merkezine yaklaşık 50 km kadar uzaklıkta yer alıyor. Yenişehir ilçesinin Yunuseli semtinde yer alan havalimanından çeşitli illere karşılıklı uçuş seferleri düzenleniyor. Tarihi boyunca yurtdışı uçuşları da düzenlenen havalimanında daha sonra talep azlığı nedeni ile bu uçuşlar kaldırılmış. Günümüzde ise Ankara, Diyarbakır, Erzurum, Trabzon, Antalya ve Gaziantep’e karşılıklı uçuş seferleri düzenleniyor. 

Bursa, Türkiye’nin tarihi açıdan en önemli şehirlerinden birisi. Küçük İstanbul olarak ifade edilen ve konumu itibari ile yoğun bir turist akışına sahip olan şehir hem doğal hem de tarihi güzellikleri ile dikkat çekiyor. İstanbul’a çok yakın bir konumda bulunması ve Marmara Bölgesi’nde yer alması Bursa’nın turist trafiğinin artmasını sağlıyor. Bu doğrultuda bu denli önemli bir şehre geldiğinizde şehir içi ulaşım için araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bursa çok büyük ve kalabalık bir şehir olduğu için toplu taşıma araçlarında ulaşım hayli zordur. Bu nedenle Bursa’nın güzelliklerini görmek için konforlu bir şekilde seyahat imkanına araç kiralama hizmetleri ile sahip olabilirsiniz. 

Bursa ziyaretiniz sırasında Uludağ, Ulu Cami, Kapalı Çarşı, Balibey Han, Pirinç Han, Cumalıkızık Köyü, Tirilye,  Mudanya, Tophane, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Yeşil Türbe, İznik ve Gölyazı gibi doğal ve tarihi yerleri mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

En iyi fırsatları yakalayın
Farklı firmalara ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz araç kiralama seçeneklerini nasıl sunuyor?
Türkiye’nin seyahat sitesi Enuygun, araç kiralamak istediğiniz destinasyona göre farklı araç kiralama firmalarının tekliflerini karşılaştırır ve listeler. Listelenen araçları; fiyata göre artan ya da azalan, firmaya göre ya da tavsiye edilene göre sıralamayı tercih edebilirsiniz. Kiralama şirketi, vites tipi, yakıt tipi ve araç markası gibi filtrelerle tercihlerinize göre sıralama yaparak kendinize en uygun aracı bulabilirsiniz.
Enuygun, araç kiralama işlemlerimin güvenliğini nasıl sağlıyor?
Enuygun üzerinden yaptığınız işlemlerin hepsi, SSL sertifikası ile güvence altındadır. Ayrıca araç kiralarken ödeme adımındaki işlemleriniz için 3D Security güvencesi de sunulur.
Enuygun’da hangi marka araçları kiralayabilirim?
Enuygun’da Audi, Mercedes Benz, Jeep, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Opel, Nissan, Renault, Peugeot, Volkswagen ve Seat gibi markaların araçlarını kiralayabilirsiniz.
Enuygun’da nasıl araç kiralayabilirim?
Enuygun’dan araç kiralamak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Kiralık aracınızı almak istediğiniz noktayı, alış ve bırakış tarihini girdikten sonra farklı araç kiralama firmalarının tekliflerini karşılaştırabilir, size uyan aracı seçerek güvenle kiralayabilirsiniz.