İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Üst
Üst
Lüks
Lüks
Minibüs
Minibüs
Sabiha Gökçen Havalimanı Hakkında

İstanbul’da bulunan 2 havalimanından biri olan Sabiha Gökçen Havalimanı, Anadolu Yakası’nda yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı, konumu nedeni ile son derece stratejik özelliklere sahip. Fonksiyonel mimarisi, çeşitli ulaşım imkanları ve kullanım alanları nedeni ile adeta bir köprü özelliğinde.  Bu doğrultuda Sabiha Gökçen Havalimanı’nın İstanbul’a gelen bireyler tarafından sık sık talep gördüğünü ifade edebiliriz. 

İleri Teknoloji Parkı projesinin ilk etabı olarak bilinen bu havalimanı Türkiye’nin ulaşımın yanı sıra teknoloji, dış ticaret ve havacılık alanında da gelişmesine katkı sağlıyor. Bu noktada Türkiye’nin en önemli havalimanlarından biri olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan bahsedebiliriz. Havaalanından otele ya da şehrin çeşitli noktalarına giderken araç kiralama seçeneklerinden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede konforlu ve hızlı bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. 

Araç kiralama seçenekleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na sahil yolu, E5 ve Tem otoyolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Havalimanı Taksim’den 50 km, Kadıköy’den 40 km, Pendik’ten ise 12 km uzaklıkta yer alıyor. 

İstanbul seyahatiniz sırasında gezebileceğiniz birçok tarihi ve turistik yer bulunuyor. Bunlar; Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya Cami, Galata Kulesi, Adalar, Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet Cami, Kapalı Çarşı, Kız Kulesi, Taksim şeklindedir. 

 

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular