Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Orta
Orta
Ekonomik
Ekonomik
Lüks
Lüks
Üst
Üst
Trabzon Havalimanı Hakkında

Trabzon Havalimanı, Karadeniz Bölgesi’nin en önemli bağlantı noktalarından bir tanesi. 1957 yılından bu yana hizmet veren havalimanının en önemli özelliği şehrin ulaşımında kolaylık sağlaması. Karadeniz Bölgesi’nin ulaşılması güç noktalarından biri olan Trabzon’a konforlu bir seyahatin anahtarı bu havalimanı. 2008 yılında yenilenen hizmet binası sayesinde pek çok insanın konfor taleplerine cevap veren havalimanı iç ve dış hat seferleriyle yolcuları ağırlıyor.
Trabzon’un önemli bir bağlantı noktası olurken hem iç hem de dış hat seferlerinde oldukça özel. İstanbul, Adana, Antalya, Ankara ve İzmir gibi seferlerin yanı sıra dış hatlarda Soçi, Düsseldorf ve Berlin sadece birkaç seçenek. Yıl boyunca seyahat imkânının olduğu bu havalimanı yılda ortalama 4 milyon yolcuya hizmet veriyor. Bu nedenle de şehrin dünyaya açılmasında çok büyük bir rol oynuyor.
Şehir merkezine yaklaşık 6 km mesafede bulunan Trabzon Havalimanı’na ulaşım oldukça kolay. Toplu ulaşım gibi standart seçeneklerin yanı sıra araç kiralama, havalimanı transferi ve taksi alternatifleriyle havalimanına ulaşmak mümkün. Araç kiralama hizmetlerinin çok talep gördüğü Trabzon Havalimanı’nda şehri keşfetmek için de bu seçeneği tercih etmek gerekir. Araç kiralayarak Trabzon’u keşfe çıktığınızda Uzungöl, Sultan Murat Yaylası, Sümela Manastırı, Ayasofya Müzesi, Atatürk Kökü ve Trabzon Kalesi’ni ziyaret etmelisiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular