Şakirpaşa Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Lüks
Lüks
Üst
Üst
Suv
Suv
Minibüs
Minibüs
Şakirpaşa Havalimanı Hakkında

Şakirpaşa Havalimanı, Adana il sınırları içerisinde yer alsa da Osmaniye ve Mersin gibi şehirler için de oldukça önemli. Bölgenin bağlantı noktası özelliğinde olan Şakirpaşa Havalimanı, 1937 yılından bu yana hizmet verir. Bulunduğu bölge itibarıyla oldukça özel bir uçuş merkezi olan Şakirpaşa Havalimanı, sefer yoğunluğu bakımından dikkat çeker. 
İç ve dış hat seferlerine açık olan Şakirpaşa Havalimanı’ndan dünyanın pek çok noktasına uçuş mümkün. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi noktaların yanı sıra Düsseldorf, Köln, Hannover, Berlin ve Brüksel’e de uçuşlar var. Bu nedenle de havalimanının dönemsel olarak çok yoğun günler yaşadığını ifade etmek gerekir. Yıllık yolcu kapasitesinin ortalama 3 milyon olması havalimanının önemini kanıtlar nitelikte.
Şakirpaşa Havalimanı ile Adana merkezi arasındaki mesafe yaklaşık 3,5 km. Ancak şehrin farklı noktalarından da havalimanına ulaşım söz konusu. Bu nedenle de ulaşım noktasında pek çok alternatiften söz etmek gerekir. Toplu taşıma, yolcuların çok yoğun tercih ettiği bir seçenek olsa da Şakirpaşa Havalimanı’na ulaşım için en ideal alternatifler araç kiralama ve havalimanı transferi. Siz de araç kiralama seçeneklerini tercih ederek şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Osmaniye ve Mersin'e Şakirpaşa Havalimanından araç kiralama seçenekleri ile ulaşım mümkün. Havalimanı Osmaniye'ye 100 km, Mersin'e ise 89 km uzaklıkta yer alıyor. 1-1.5 saatlik bir yolculuk ile havalimanından bu şehirlere ulaşabilirsiniz. 
Adana’ya seyahat ettiğinizde Kapıkaya Kanyonu, Varda Köprüsü, Taş Köprü, Sabancı Merkez Cami, Adana Arkeoloji Müzesi, Yumurtalık Plajı ve Belemedik Vadisi’ni mutlaka görmelisiniz.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular