Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Orta
Orta
Ekonomik
Ekonomik
Üst
Üst
Lüks
Lüks
Minibüs
Minibüs
Esenboğa Havalimanı Hakkında

Esenboğa Havalimanı, Türkiye’nin en önemli havalimanlarından bir tanesi. Ankara’nın dünyaya açılan kapısı olan Esenboğa Havalimanı, 1955 yılından bu yana hizmet verir. Yolcu kapasitesi ve yoğunluk bakımından Türkiye’nin en önemli bağlantı noktalarından bir tanesi olan ve 2006 yılında yenilenen terminal binası ile modern hizmetler sunan Esenboğa Havalimanı Ankara’ya değer katar.

Ankara’nın idari özelliklerinin yanı sıra şehrin coğrafi olarak merkezi bir yerde yer alması uçuş sayısı bakımından Esenboğa Havalimanı’nı ön plana çıkarır. Bu çerçevede Esenboğa’dan Türkiye’nin hemen her noktasına uçakla seyahat etmek mümkündür. Yurtiçi uçuşların yanı sıra uluslararası uçuşlarda da Esenboğa Havalimanı’nın başarılı bir performansı var. 

Ankara şehir merkezinden 28 km uzaklıkta bulunan Esenboğa Havalimanı’na ulaşım, yolcuların en çok merak ettiği konular arasında. Toplu ulaşım alternatiflerinin bulunduğu Esenboğa’da araç kiralama, havalimanı transferi ve taksi en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Bu nedenle de yolcuların büyük bir kısmı araç kiralama hizmetini tercih eder. Siz de araç kiralama ile şehrin kültürel ve tarihi zenginliklerini keşfedebilirsiniz. Ankara’ya geldiğinizde Anıtkabir, I. TBMM Kurtuluş Savaşı Müzesi, Ulucanlar Cezaevi, Ankara Kalesi ve Hamamönü gibi noktaları gezmelisiniz. Ankara'nın en önemli semti olan Çankaya ve Anıtkabir havalimanına 30 km mesafede bulunuyor.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular