Erzurum, Erzurum Havalimanı Araç Kiralama

Araç Kiralama
Rezervasyon Sorgulama
Rezervasyon İptal

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat
Erzurum Havalimanı Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden bir tanesinde bulunan Erzurum Havalimanı, Erzurum’un diğer şehir ve ülkeler ile olan havayolu bağlantısını sağlıyor. Erzurum’un kışları çok çetin geçtiği için özellikle kış aylarında ulaşım için karayolundan ziyade havayolu tercih ediliyor. Bu da Erzurum Havalimanı’nın önemini arttırıyor. 

Erzurum’un Aziziye ilçesinde konumlanan havalimanı, 1993 yılından bu yana yolcularını ağırlıyor. Türkiye’de ki en uzun 2.piste sahip olan havalimanına İstanbul, Antalya, Ankara gibi şehirlerde karşılıklı uçuş seferleri düzenleniyor. Şehir merkezine yaklaşık 13 km uzaklıkta bulunan havalimanına ulaşım da son derece kolay. Özellikle profesyonel araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak şehir merkezinden Erzurum Havalimanı’na ya da Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Taksi, havaalanı transferi gibi seçeneklerden çok daha konforlu olan araç kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 

Erzurum ziyaretiniz sırasında gezebileceğiniz birçok doğal ve tarihi nokta yer alıyor. Araç kiralama hizmetleri ile gezilecek yerlere çok daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Erzurum Kalesi, Yakutiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Tarihi Erzurum Evleri, Üç Kümbetler, Erzurum Ulu Cami gibi yerleri ziyaret etmeyi unutmayın.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz araç kiralama seçeneklerini nasıl sunuyor?
Enuygun, araç kiralama işlemlerimin güvenliğini nasıl sağlıyor?
Enuygun’da hangi marka araçları kiralayabilirim?
Enuygun’da nasıl araç kiralayabilirim?