Özlem Batman Turizm Online Otobüs Bileti

Özlem Batman Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Özlem Batman Turizm Hakkında

Özlem Batman Turizm, Batman merkezli olarak 2000 yılında kuruldu. Seyahat sektörünün eski firmalarından bir tanesi olan Özlem Batman, kurucusu İdris Taşhan’ın kalite odaklı yaklaşımı ile yolcularına kaliteli hizmet vermeyi hedefler. Bu çerçevede firmanın geniş kitlelere hitap etme ve bu konuda beklentilere yönelik hizmet çeşitliliği sağlama yaklaşımı vardır.
Batman merkezli olmasına rağmen hem geniş araç filosu hem de farklı rotalarda gerçekleşen seferleriyle pek çok insanın hizmet ihtiyacına karşılık verir. Toplamda 141 noktaya sefer düzenleyen Özlem Batman Turizm’in Batman’ın çevre illerinin yanı sıra İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlere seferleri bulunur. Seferlerin konforlu ve kaliteli bir şekilde tamamlanması adına tercih edilen araçlar da oldukça kaliteli.
Yolcuların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak araç içi çözümlerin yanı sıra güvenilir hizmet ve güler yüzlü personeliyle çözüm üreten Özle Batman Turizm kusursuz seyahatin adresi olmayı amaçlıyor.

Özlem Batman Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Özlem Batman Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Özlem Batman Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Özlem Batman Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Özlem Batman Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Özlem Batman Turizm; Batman, İstanbul, İzmir, Antalya, Diyarbakır, Şanlıurfa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Özlem Batman Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Özlem Batman Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Özlem Batman Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Hayır, Özlem Batman Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunmuyor.
Özlem Batman Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Özlem Batman Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Özlem Batman Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Özlem Batman Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Özlem Batman Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Özlem Batman Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Özlem Batman Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Özlem Batman Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Özlem Batman Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Özlem Batman Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Özlem Batman Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 141
Genel Merkez: Batman
Kurucu: Özlem Batman Turizm
expand_less