Karaca Ardahan Turizm Online Otobüs Bileti

Karaca Ardahan Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Karaca Ardahan Turizm Hakkında

Kars Ardahan Turizm, Beyhan Karakurt tarafından kuruldu. 2008 yılında Ardahan’da faaliyet göstermeye başlayan seyahat firması Ardahan’ın önde gelen firmalarından biri oldu. Yolcularının memnuniyetini sağlamak amacıyla "Yenilikçi" ve "Gelişimci" bir yol izleyen Karaca Ardahan Turizm, aynı zamanda güvenilir firmalardan biri olmaya devam ediyor. Kurulduğu ilk yıllarda sadece Ardahan-İstanbul arasında yolcu taşıyan firma, zamanla filosunu genişletti. Şu anda Adapazarı, Afyon, Amasya, Ankara, Bolu, Bursa, Düzce, Erbaa, Erzincan, Erzurum, İstanbul, Eskişehir, Kırıkkale, Kars, İzmit, Gebze, Sivas, Merzifon, Niksar, Yalova ve Yozgat gibi birçok il ve ilçeye seferler düzenleyen şirket, güzergah üzerindeki kaliteli dinlenme tesislerinde ise molalar veriyor.

Yolcularına güvenli ve konforlu bir seyahat hizmeti sunmak isteyen Karaca Ardahan Turizm’in araç filosunda Mercedes Travego marka otobüsler bulunuyor. Otobüslerinin koltuk arkalarında ulusal yayınları takip etmek, film izlemek ve müzik dinlemek için ekranlar yer alıyor. Kişiye özel olarak tasarlanmış kitap okuma ışığı, 220 voltluk prizler ve ücretsiz kablosuz internet gibi araç içi hizmetler de sunan Karaca Ardahan Turizm, ayrıca seyahat boyunca yolcularına sıcak-soğuk içecek ve atıştırmalık yiyecek ikramı da yapıyor.

Karaca Ardahan Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Karaca Ardahan Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Karaca Ardahan Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Karaca Ardahan Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Karaca Ardahan Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Karaca Ardahan Turizm; Ardahan, Kocaeli, Erzurum, Tokat, Çankırı gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Karaca Ardahan Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Karaca Ardahan Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Karaca Ardahan Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Hayır, Karaca Ardahan Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunmuyor.
Karaca Ardahan Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Karaca Ardahan Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Karaca Ardahan Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Karaca Ardahan Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Karaca Ardahan Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Karaca Ardahan Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Karaca Ardahan Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Karaca Ardahan Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Karaca Ardahan Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Karaca Ardahan Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Karaca Ardahan Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2008
Durak Sayısı: 94
Genel Merkez: Ardahan
Kurucu: Beyhan Karakurt
expand_less