Kahta Petrol Online Otobüs Bileti

Kahta Petrol
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Kahta Petrol Hakkında

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde kurulan Kahta Petrol Turizm, 1996 yılından beri faaliyet gösteriyor. Salih Beyazyıldız tarafından seyahat sektörüne giriş yapan Kahta Petrol Turizm, kuruluş yıllarında çoğunlukla Adıyaman ve çevresindeki illere seferler düzenledi. Firmayı 2007 yılında Muhittin Beyazyıldız devraldı ve bu yeni yönetim değişikliğinden sonra Kahta Petrol Turizm; İstanbul, Ankara, Malatya, İzmit, Kayseri, Şanlıurfa, Kastamonu, Artvin, Gümüşhane, Kırşehir ve Sürmene gibi Türkiye’nin birçok il ve ilçelerine seferler düzenlemeye başladı. Yine bu şehirlerin birçoğunda şubeleri bulunan şirket, dinlenme tesisi olarak da Bolu Efe Park Dinlenme Tesisleri, Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri, Okurlar Dinlenme Tesisleri ve Ulu Dinlenme Tesisleri gibi yerlerde molalar veriyor. 

Tek amacı yolcu taşımak olmayan Kahta Petrol Turizm, Adıyaman adını duyurmak ve değerlerini tanıtmayı da kendisine amaç edinmiş olup bu doğrultuda çalışmalar yapıyor. Adıyaman’ı ve dünyanın sekizinci harikası olarak atfedilen Nemrut Dağı’nı tanıtmak için Kahta Petrol Turizm otobüslerinin üzerinde reklam giydirmeleri bulunuyor. Otobüs filosunda 21 adet Mercedes Travego marka araç olan firma, rahat koltuklar, TV yayını yapan ve müzik dinleme olanağı sağlayan koltuk arkası ekran, kişiye özel kulaklık, teknolojik aletlerin şarj edilmesi için priz, okuma lambası ve ücretsiz internet gibi araç içi hizmetler sunuyor. Ayrıca Kahta Petrol Turizm’in seyahat süresince yolcuların sıcak-soğuk içecek ve atıştırmalık yiyecek ikramları da mevcut.

Kahta Petrol Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Kahta Petrol otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Kahta Petrol otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Kahta Petrol seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Kahta Petrol hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Kahta Petrol; İstanbul, Adıyaman, Kayseri, Malatya, Kırşehir, Kırıkkale gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Kahta Petrol biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Kahta Petrol otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Kahta Petrol otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Kahta Petrol otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Kahta Petrol otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Kahta Petrol otobüslerinde priz bulunuyor.
Kahta Petrol biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Kahta Petrol otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Kahta Petrol ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Kahta Petrol her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Kahta Petrol otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Kahta Petrol otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Kahta Petrol otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Kahta Petrol otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Kahta Petrol Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2007
Durak Sayısı: 93
Genel Merkez: Adıyaman
Kurucu: Muhittin Beyazyıldız
expand_less