Alanyalılar Turizm Online Otobüs Bileti

Alanyalılar Turizm
Bugün
Yarın

Alanyalılar Turizm Hakkında

Alanyalılar Turizm Hakkında

Antalya’nın Alanya ilçesinde kurulan Alanyalılar Turizm, öncelikle Akdeniz bölgesi olmak üzere Türkiye’nin pek çok büyük şehrine düzenli olarak seferler düzenliyor. Özellikle yaz aylarında sefer sayılarına arttıran ve ulaştığı il sayısını genişleten Alanyalılar Turizm, her yıl hem otobüs filosunu hem de sefer sayılarını geliştirmeye devam ediyor.

Alanyalılar Turizm'in her otobüsünde koltuk arkası kişisel televizyon, hızlı internet ve priz bulunuyor, ayrıca zengin araç içi servisleri de firmanın yolcular tarafından beğenilmesini sağlıyor. Alanyalılar Turizm'in en önemli felsefesi ise iyi hizmet verebilmek için personel eğitimlerin çok önemli olduğu. Bu nedenle bütünü personeline yıl içinde pek çok eğitimler veren firma, müşteri memnuniyetini çok önemsiyor.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Alanyalılar Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Alanyalılar Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Alanyalılar Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Alanyalılar Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Alanyalılar Turizm; İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep, Kocaeli, Denizli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Alanyalılar Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Alanyalılar Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5

Alanyalılar Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Alanyalılar Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Alanyalılar Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1975
Otobüs Sayısı: 18
Durak Sayısı: 116
Genel Merkez: Antalya
Kurucu: Kerim Uysal
Firma Puanı: 5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less