Kırılmayan, çatlamayan bir cep telefonu ekranınız olsun istemez miydiniz? Samsung son yılların akıllı telefonların en büyük sorunlarından biri olan hassas ekran problemini çözmeyi başarmış.

Samsung’un Amerika’da patent başvurusunda bulunduğu Youm yani kırılmayan ekranlı telefonların 2013’ün ilk yarısında seri üretimine başlanacağı açıklandı. Eğilip büküldüğünde kırılmayan bu yeni ekranlı telefonlar mevcut modellerden çok daha ince ve şeffaf bir telefon olacak.

İçindekiler

Büküp çantaya koyabilirsiniz

Samsung Display, bu teknolojinin seri üretimi üzerinde çalışmaya başladı. Samsung’un Amerika’da patent başvurusunda bulunduğu bu plastik “Youm” ürünler tablet bilgisayarları da kağıt gibi rulo yaparak çantamızda taşıyabilmemizi sağlıyor.

Galaxy S3 5 ayda 30 milyon sattı

Bu arada satış rakamlarını her gecen gün artıran Samsung’un beş ay önce çıkardığı Galaxy S3 akıllı telefonunun 30 milyon satış rakamına ulaştığı açıklandı. S2 ise aynı rakama 14 ayda ulaşmıştı.

Apple ile rekabeti her geçen gün kızışan Samsung, geçtiğimiz hafta Galaxy Note 2 telefonunun da 37 günde 3 milyon satıldığını duyurmuştu.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1296 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN