THY ile 99 Euro'ya Balkanları keşfedin

Türk Hava Yolları, Balkan ülkelerine yönelik çok avantajlı bir kampanya başlattı. 27 Eylül’e kadar bilet alımlarında geçerli bu kampanya ile İstanbul’dan Ljubljana, Belgrad, Tiran, Kişinev, Köstence, Sofya, Bükreş ve Podgorica’ya gidiş dönüş 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Devamını Gör

Barcelona'ya 159 Euro'ya uçak bileti

THY İspanya’nın Barcelona kenti için kampanya başlattı. Sonbaharda keyifli gezebileceğiniz bu Akdeniz kentine, Kasım 2013 ve 31 Mart 2014’e kadar gidiş dönüş her şey dahil 159 Euro’ya bilet satın alabilirsiniz.

Devamını Gör

Yılbaşı için ucuz uçak bileti fırsatı

Aralık ayı geliyor bazılarımız yılbaşı tatili planlarına başladı bile. 1 Ocak’ın Çarşamba gününe rastlaması ve Salı günü pek çok işyerinin de mesaisini erken bitirmesi, yılbaşı tatilini daha da cazip kılıyor. Hafta sonu ile birleştirerek 1-2 gün izin alarak 5 günlük bir tatile çıkabilirsiniz.

Devamını Gör

Uçak biletlerinde Ramazan kampanyaları

Toplum olarak büyüklerimizi ziyaret etmeye, akrabalarla görüşmeye ve aile bağlarını olabildiğince sıkı tutmaya özen gösteriyoruz. Manevi değerlerin en yoğun yaşandığı aylardan biri olan Ramazan ayında akrabalarını ziyaret etmek isteyen, memleketine gitmek isteyen fakat uçak bileti fiyatlarını dert edenlere müjde! Hava yolu firmaları bu aya özel kampanyalar düzenlemeye başladı.

Devamını Gör