THY İspanya’nın Barcelona kenti için kampanya başlattı. Sonbaharda keyifli gezebileceğiniz bu Akdeniz kentine, Kasım 2013 ve 31 Mart 2014’e kadar gidiş dönüş her şey dahil 159 Euro’ya bilet satın alabilirsiniz.

THY’nin bu kampanyasını incelemek istedim hemen Enuygun.com uçak bileti sayfasına göz attım. Yaklaşık 400 ya da 450 TL aralığında gidiş dönüş her şey dahil THY ile İstanbul-Barcelona biletlerine rastladım. Özellikle Sonbahar aylarında keyifle gezebileceğiniz bu kent için bu kampanyalı biletleri kaçırmayın derim.

İçindekiler

7 Ekim’e kadar biletinizi atın almanız gerekir

THY kampanyası için biletlerinizi 1 Kasım 2013 ile 31 Mart 2014 tarihleri arasında satın almanız gerekli. Kampanyanın biletleme tarih aralığı ise 23 Eylül 2013 ile 7 Ekim 2014’ü kapsıyor. 

Uçak Bileti

Barcelona’da nerelere gidilir

7 Ekim’e kadar THY’nin kampanyalı biletlerinden satın aldınız. Peki Barcelona’da ne yapılır nerelere gidilir? Bu sorulara yanıt arıyorsanız ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. Barcelona’ya dilerseniz sonbaharda ya da yılbaşı tatilinde hatta sömestr tatilinde de gidebilirsiniz. Otel ve konaklama tercihi için de Enuygun.com otel sayfasına girerek otel seçebilir dilerseniz rezervasyon da yapabilirsiniz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1296 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN