Uçak biletlerinde Ramazan kampanyaları

cemdisbudak
İçindekiler

Toplum olarak büyüklerimizi ziyaret etmeye, akrabalarla görüşmeye ve aile bağlarını olabildiğince sıkı tutmaya özen gösteriyoruz. Manevi değerlerin en yoğun yaşandığı aylardan biri olan Ramazan ayında akrabalarını ziyaret etmek isteyen, memleketine gitmek isteyen fakat uçak bileti fiyatlarını dert edenlere müjde! Hava yolu firmaları bu aya özel kampanyalar düzenlemeye başladı.

THY tek yön her şey dahil 99 TL

Türk Hava Yolları, Ramazan ayına özel yaptığı kampanyayla Türkiye’nin her yerine tek yön uçuşlarda her şey dahil 99 TL’ye uçuyor. İç hat uçuşlarında gerçekleştirilen bu promosyon her uçakta sınırlı sayıda koltuk için geçerli. 24 Temmuz’a kadar bilet alabileceğiniz bu fırsatta uçuş tarihi olarak 28 Haziran – 24 Temmuz arasını seçebiliyorsunuz. Aman dikkat değişiklik, iptal ve iade yapılmıyor, tarihi netleştirmeden bilet almayın.

 

Atlasjet tek yön her şey dahil 52 TL’den başlayan fiyatlarla

Atlasjet, Ramazan ayı için özel fiyatlar belirleyen bir diğer hava yolu firması. Yurt içi seyahat etmek isteyenler için iki farklı seçenek sunan firma, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yurt içi her yere her şey dahil tek yön 52 TL’den başlayan fiyatlarla uçuyor. Atatürk Havalimanı’ndan uçmak isteyenler için ise her şey dahil 72 TL’den başlayan fiyatlar var. Bilet alacaklar için son tarih 24 Temmuz, biletleri Ramazan bitmeden yani 24 Temmuz’a kadar kullanmanız gerekiyor. İptal, iade değişiklik yapılamayan biletlerde, ön rezervasyon uygulaması da yok, yani bileti kestirmeniz gerekiyor. 

Anadolujet çocuklara %50 indirimli

Anadolujet Ramazan ayı için çocuklara özel kampanya düzenledi. 28 Haziran – 23 Temmuz arasında alınıp kullanılabilen biletlerde 2-12 yaş arasında bulunan çocuk yolcular vergi hariç uçak bileti fiyatları üzerinden %50 indirimli olarak uçabiliyor.

Tatile gidecekler için fırsat

Trabzon’da, Erzurum’da, Sivas’ta veya Türkiye’nin herhangi bir yerindeki yakınlarını ziyaret etmek ya da ucuz uçak bileti bulmuşken seyahat etmek isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı. Bayram yaklaştıkça kampanyalar için ayrılan koltukları bulmak da zorlaşıyor, elinizi çabuk tutmakta fayda var.

 

cemdisbudak
Cem Dişbudak
83 Yazı
İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Çok sayıda internet sitesi ve dergide konular editörü olarak çalıştı. İçerik ve sosyal medya trendleriyle ilgili birçok konferansa konuşmacı olarak katıldı.
Uzman Yazarlar