THY ile Güneydoğu'ya mistik bir yolculuk

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Yazın artık sona erdiği şu günlerde tam da kış gelmeden kültürel bir yolculuğa çıkmak isteyenler için THY, avantajlı bir Güneydoğu kampanyası hazırladı. Buna göre tek yön her şey dahil Mardin, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Hatay, Batman ve Adıyaman’a 94 TL’ye uçabilirsiniz.

29 Mart'a kadar devam ediyor

THY’nin ‘Güneydoğu’ya mistik bir yolculuk’ başlığıyla başlattığı bu kampanyada seyahatleme tarih aralığı 21 Ekim’de başlıyor ve 29 Mart’a kadar devam ediyor. Bu süre zarfında ve yine bu süreyi kapsayan zamanda bilet satın alanlar, her şey dahil tek yön 94 TL’ye uçabilecekler.

Güneydoğu bölgesinde geniş bir yolculuk yapmış biri olarak özellikle Mardin ve Şanlıurfa’yı mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Konakları, kendine has yaşam tarzı, kiliseleriyle ve yemekleriyle size farklı bir tatil havası yaratacak Mardin’de konaklama seçenekleri için de otel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Balıklı Göl, Şanlıurfa

Her şey dahil tek yön 94 TL

Balıklıgöl’ü, İbrahim Peygamber Mağarası, Harran ovasıyla da dini turizmin önemli şehirlerden Şanlıurfa da ziyaret edilmesi gereken önemli şehirlerden bir tanesi. Nemrut dağında güneşin batışına ya da doğuşuna tanıklık etmek, Antep kalesinden şehri seyretmek, Batman’da petrol kuyularını görmek ya da Hatay’da tüm semavi dinlerin birlikte yan yana ibadetlerini gözlemlemek isterseniz, THY’nin Güneydoğu’ya mistik bir yolculuk kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Tabi sadece seyahat edenler değil memleketlerine gitmek isteyenler için de oldukça avantajlı bir kampanya. Uçak bileti sayfamıza girerek biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Mardin Evleri

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar