İçindekiler

THY, Balkan ülkelerine yönelik bir kampanya başlattı. Buna göre Balkan şehirlerinden Belgrad, Bükreş, Saraybosna, Tiran, Üsküp, Priştine, Zagreb, Köstence, Sofya, Tiflis, Batum, Donetsk, Gence, Kişinev, Ljubljana, Podgorica, Nahçıvan, Lviv, Simferepol’a her şey dahil gidiş dönüş 109 Euro’ya uçabilirsiniz.

Biletinizi 11 Aralık’a kadar satın almanız gerekli

THY Balkan ülkelerini kapsayan geniş bir kampanya başlattı. 19 şehrin yer aldığı bu kampanyada biletlerinizi 11 Aralık’a kadar satın almanız gerekiyor. Her şey dahil gidiş dönüş 109 Euro’ya satılan bu biletler için acele edin.

Gidiş dönüş her şey dahil 108 Euro

THY’nin bu kampanyasıyla Romanya’da Bükreş ve Köstence, Makedonya’nın başkenti Üsküp, Hırvatistan’ın başkenti Zagreb, Kosova’nın başkenti Üsküp, Karadağ’ın başkenti Podgorica, Slovenya’nın başkenti Ljubljana ve Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya her şey dahil yaklaşık 300 TL’ye bilet alabilirsiniz. Yine bu kampanya dahilinde Gürcistan’ın Batum, Tiflis, Lviv, Ukrayna’nın Donetsk ve Simferepol, Romanya’nın Köstence ve Bükreş, Azerbaycan’da Gence şehirlerine bilet satın alabilirsiniz. Enuygun.com uçak bileti sayfasına girerek biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

 

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar