• Anasayfa
  • Bilgi
  • Anadolujet, İstanbul-Şırnak ve Ankara-Kahramanmaraş uçuşlarına başladı

Anadolujet, İstanbul-Şırnak ve Ankara-Kahramanmaraş uçuşlarına başladı

tugbahacibayramoglu

Anadolujet yurt içinde sefer sayısını her geçen gün arttırıyor ve özelikle İstanbul ve Ankara bağlantılı Anadolu uçuşlarıyla memleket özlemi çekenlerin imdadına yetişiyor. Son olarak İstanbul’dan Şırnak’a ve Ankara’dan Kahramanmaraş’a uçuşlara başladı.

İçindekiler

Şırnak'a haftada 4 gün sefer var

Anadolujet, kış tarifesiyle İstanbul’dan yeni açılan Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’na haftada 4 gün karşılıklı seferlerle uçacak. 4 Aralık’ta başlayacak seferler, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri yapılacak. Uçakların hareket saati ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan saat 08:55, Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’ndan ise 11:25’te olacak. Yeni açılan Şerafettin Elçi Havalimanı, Şırnak’ın Cizre ilçesine 10 km mesafede açılmıştır. 120 milyon lira maliyetle açılan havalimanına eski milletvekili ve bakan Şerafettin Elçi’nin adı verildi.

Ankara-Kahramanmaraş uçuşları başladı

Uçak Bileti

Bu arada Anadolujet, Ankara-Kahramanmaraş uçuşlarına da başladı. 27 Ekim’de başlayan Ankara-Kahramanmaraş uçuşları her gün karşılıklı yapılıyor. Uçuş saatleri ise Ankara’dan 12:15, Kahramanmaraş’tan ise 13:55 saatleri arasında yapılıyor. Şu an için promosyonlu uçak bileti fırsatları var.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1439 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar