Kaadedhdhoo Uçak Bileti Ara

Kaadedhdhoo Hakkında

Kaadedhdhoo Adası, Hint Okyanusu’ndaki popüler tatil cenneti Maldivler’in 1200 mercan adası içinde yer alır. Adalar topluluğundan oluşan ülkenin, yedi idari bölgesinden biri olan ve ülkenin güneyinde konumlanan Gaafu Atoll İdari Bölgesi’nde bulunmaktadır. Gaafu Atoll İdari Bölgesi, 250’den fazla adayla ve 2590 kilometrekarelik okyanus yüzeyi alanıyla Maldivlerin en büyük, dünyanın da sayılı büyük atollerinden birisidir. Gaafu Atoll; Gaafu Dhaalu ve Gaafu Alifu olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Kaadedhdhoo Adası, Gaafu Dhaalu Atoll İdari Bölgesi’ndedir. Kaadedhdoo Adası, bögedeki deniz ve doğa güzelliklerini keşfetmek için oldukça uygun bir varış noktasıdır.

Ada ve çevresi; büyüleyici sahil ve kumsalların yanı sıra sualtı mercan oluşumları ve barındırdığı canlı çeşitliliği açısından da hayranlık uyandırıcıdır. Dünyanın dört bir yanındaki dalış meraklıları, bölgedeki denizaltı zenginliklerini keşfetmek amacıyla Kaadedhdoo Adası’na gelmektedir. Yerleşimin olmadığı ada, sadece havaalanı ve eski bir iskele barındırmaktadır. Fakat 15-20 km. mesafede bulunan komşu adalarda luks ve ultra lüks tatil merkezleri yer almaktadır. 1993 yılında hizmete giren Kaadedhdhoo Havaalanı, iç hatlarda yolcu taşıyan bir transfer noktası görevi üstlenmektedir. Ayrıca adadan çevre adalara feribot seferleri düzenlenmektedir. Ada, tropikal iklim etkisindedir.

Havalimanından Kaadedhdhoo Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezinden 3.7 km uzaklıkta konumlanan Kaadedhdhoo Havalimanı’na vardığınızda Kaadedhdhoo Adası’nın merkezine gitmek için tercih edebileceğiniz tek ulaşım aracı taksi ve transfer araçları. Kaadedhdhoo Havalimanı’ndan Kaadedhdhoo merkezine özel araçla gitmek yaklaşık 5-10 dakika sürüyor.

Taksi

Kaadedhdhoo Havalimanı’na vardığınızda hemen terminal dışına çıktığınız zaman kolaylıkla görebileceğiniz taksilerden birine binerek Kaadedhdhoo merkeze kısa sürede ulaşabilirsiniz. Hem konforlu hem de hesaplı ulaşım hizmeti veren taksilerden havalimanına geliş vaktiniz fark etmeksizin 7/24 faydalanabilirsiniz. 5-6 dakikada taksiyle Kaadedhdhoo Havalimanı’ndan merkeze varmanız muhtemel.

23/07/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kaadedhdhoo uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Kaadedhdhoo varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Kaadedhdhoo uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Kaadedhdhoo uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Kaadedhdhoo uçuşları Kaadedhdhoo Havalimanı'na düzenleniyor.

Kaadedhdhoo yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Kaadedhdhoo 7 saat, Ankara-Kaadedhdhoo 7 saat 20 dakika, Antalya-Kaadedhdhoo 7 saat 20 dakika, Bodrum-Kaadedhdhoo 7 saat 40 dakika, Gaziantep-Kaadedhdhoo 6 saat 50 dakika, İstanbul-Kaadedhdhoo 7 saat 50 dakika, İzmir-Kaadedhdhoo 7 saat 50 dakika, Trabzon-Kaadedhdhoo 7 saat sürüyor.

Kaadedhdhoo uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekiyor mu?

Evet, Kaadedhdhoo uçak bileti satın almak için yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Kaadedhdhoo Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cum
28ºC
30ºC
Cum
Cmt
28ºC
31ºC
Cmt
Paz
28ºC
31ºC
Paz
Pzt
29ºC
31ºC
Pzt
Sal
29ºC
31ºC
Sal
Uçuş Süreleri
Haritada Görüntüle
Kaadedhdhoo Alternatif Ulaşım
Para birimi