Kaadedhdhoo Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google
Kaadedhdhoo Havalimanı Hakkında

Sadece yurt içi uçuşlarına açık bölgesel bir havalimanı olan Kaadedhdhoo Havalimanı, Maldivler Cumhuriyeti’nin güney kesiminde yer alan Dhaalu’da konumlanıyor. Kaadedhdhoo Adası’nda yer alan bu bölgesel havalimanı, 10 Aralık 1993’ten beri sivil havacılık hizmeti veriyor. Kaadedhdhoo Adası’nın merkezinden sadece 3.7 km uzaklıkta bulunan Kaadedhdhoo Havalimanı’na direkt uçuş seferleri düzenleyen yalnızca bir hava yolu firması var, o da Maldivian. Sadece Malé,  Gan ve Kadhdhoo havalimanlarından aktarma yapmadan ulaşabileceğiniz Kaadedhdhoo Havalimanı’na vardıktan sonra en kısa sürede şehir merkezine gitmek için taksileri kullanabilirsiniz.

Kaadedhdhoo Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezinden 3.7 km uzaklıkta konumlanan Kaadedhdhoo Havalimanı’na vardığınızda Kaadedhdhoo Adası’nın merkezine gitmek için tercih edebileceğiniz tek ulaşım aracı taksi ve transfer araçları. Kaadedhdhoo Havalimanı’ndan Kaadedhdhoo merkezine özel araçla gitmek yaklaşık 5-10 dakika sürüyor.

Taksi

Kaadedhdhoo Havalimanı’na vardığınızda hemen terminal dışına çıktığınız zaman kolaylıkla görebileceğiniz taksilerden birine binerek Kaadedhdhoo merkeze kısa sürede ulaşabilirsiniz. Hem konforlu hem de hesaplı ulaşım hizmeti veren taksilerden havalimanına geliş vaktiniz fark etmeksizin 7/24 faydalanabilirsiniz. 5-6 dakikada taksiyle Kaadedhdhoo Havalimanı’ndan merkeze varmanız muhtemel.

23/07/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Kaadedhdhoo Havalimanı'na Ulaşım

Kaadedhdhoo Adası’nda ulaşımın demirbaşlarından olan taksilerle Kaadedhdhoo Havalimanı’na ulaşmak çok kolay. Şehir merkezi ile Kaadedhdhoo Havalimanı arasındaki mesafe sadece 3.7 km olduğu için herhangi bir toplu taşıma aracı bulmak mümkün değil. Kaadedhdhoo merkezinden Kaadedhdhoo Havalimanı’na özel araçla ulaşmak maksimum 10 dakika sürüyor.

Taksi

Adada ulaşım genellikle taksilerle sağlanıyor. Kaadedhdhoo merkezinde 7/24 denk gelebileceğiniz taksilerden birine binerek 5-6 dakikada Kaadedhdhoo Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Taksilerin çoğunda taksimetre var, ancak bazı şoförler taksimetre kullanmadığı için yüksek fiyat talep edebiliyor.

Havalimanı Bilgileri

Sadece iç hat uçuşlarına açık olan Kaadedhdhoo Havalimanı, Maldiveler’in güneyindeki Gaafu Dhaalu’da bulunan Kaadedhdhoo Adası’nda yer alıyor. 10 Aralık 1993 tarihinden bu yana taşımacılık hizmeti veren Kaadedhdhoo Havalimanı, Kaadedhdhoo Adası merkezinden 3.7 km uzaklıkta konumlanıyor. Maldivler’in başkenti Malé’ye 340 km mesafede yer alan Kaadedhdhoo Havalimanı’na uçuş seferi düzenleyen tek hava yolu firması ise Maldivian. Maldivler’in Gan, Kadhdhoo ve Malé havalimanlarından aktarmasız olarak Kaadedhdhoo Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

23/07/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Kaadedhdhoo Seyahat Rehberi
Kaadedhdhoo Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Sal
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Sal
28ºC
28ºC
28ºC
28ºC
28ºC
30ºC
30ºC
31ºC
30ºC
31ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
7 saat
Ankara
7 saat 20 dk
Antalya
7 saat 20 dk
Bodrum
7 saat 40 dk
Gaziantep
6 saat 50 dk
İstanbul
7 saat 50 dk
İzmir
7 saat 50 dk
Trabzon
7 saat

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kaadedhdhoo Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Kaadedhdhoo Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Kaadedhdhoo Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi