Safran Online Otobüs Bileti

Safran
Bugün
Yarın

Safran Hakkında

Temelleri 1945 yılında atılan, 1980’li yıllarda hızla büyüyerek Safranbolu’nun en büyük yerel otobüs firması haline gelen Safran Turizm, 2006 yılında yenilenerek ve otobüs filosunu geliştirerek Türkiye’nin dört bir yanına şehirler arası yolcu taşımacılığına başladı. Yaş ortalaması 9 olan 14 tane geniş koltuk aralıklarına sahip Travego model otobüsü ile hizmet veren firmanın ulaştığı 97 tane güzergâh bulunuyor. Safranbolu ve Karabük dışında İstanbul, Ankara, İzmit ve Adapazarı’nda da ana ofisleri bulunan Safran Turizm’in ülke çapında toplamda ise 74 şubesi var.

Firma, yolcularının güvenli olduğu kadar eğlenceli bir yolculuk yapması için seyahat boyunca ücretsiz kablosuz internet, uydu kanallı TV yayını, müzik sistemi, film ve dizi izlenebilecek kişisel televizyonlar gibi imkanlar sağlıyor. Son yıllarda Safran Mobil uygulamasını da hayata geçiren otobüs firması, güvenli bir yolculuk için otobüslerinin düzenli olarak teknik bakım ve onarımlarını yapıyor, ayrıca uzman lisanslı şoför ve personellerine kurum için eğitimeler veriyor. 

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Safran otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Safran otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Safran seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Safran hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Safran; Karabük, Ankara, İstanbul, Kastamonu, Iğdır gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Safran biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Safran otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Safran Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2006
Otobüs Sayısı: 9
Durak Sayısı: 97
Genel Merkez: Karabük
Kurucu: Mehmet Yılmaz
thumb_up Oy ver
expand_less