Kastamonu Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kastamonu Otogarı
place
Kuzeykent Mah. Özen Sitesi 2/A 37150 Merkez/Kastamonu
local_phone
+903662154555

Kastamonu

Kastamonu Terminali Hakkında

Şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Kastamonu Terminali, 2003 yılında yenilendi ve rahat bir yolculuk için pek çok olanak sunuyor. 40’dan fazla otobüs firmasının bulunduğu terminalde başta büyük şehirler olmak üzere bütün Karadeniz ve Anadolu şehirlerine düzenli olarak otobüs bulabilirsiniz. Geniş bir minibüs peronu da bulunan terminalde her yarım saatte bir Kastamonu’nun bütün ilçe ve köylerine minibüsler hareket ediyor.

Merkeze yakın olan terminalin çevresinde marketler, ATM, oteller, restoranlar ve kafeler var. Terminal içerisinde de çay içebileceğiniz bir kafe, market ve bekleme alanları bulunuyor. Ücretsiz yolcu servisleriyle veya belediye otobüsleriyle şehir merkezine gidebileceğiniz terminalde gece geç saatlerde de taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Kastamonu Otogarı'na Ulaşım

Yolculara sağlanan ücretli ve ücretsiz pek çok ulaşım aracından biri kullanarak istediğiniz saatte şehir merkezinden Kastamonu Terminali’ne gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğiniz firmanın şehir merkezinde bulunan bilet satış ofisleri önünden her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi kalkıyor. Bu servisler yolcular tarafından yoğun olarak kullanılıyor.

Belediye Otobüsleri

Kastamonu’nun pek çok mahallesinde ve semtinde duraklarını bulunan belediye otobüsleriyle kısa sürede terminalde olabilirsiniz. Rauf Denktaş Caddesi ve İnebolu Caddesi gibi merkezi duraklarda da her yarım saatte bir terminal otobüslerini bulabilirsiniz.

Minibüsler

Kastamonu’nun merkezinin yanı sıra ilçe ve köylerinden de yolcuların otobüs terminaline gidebilmesini sağlayan minibüsleri şehir içindeki merkezi duraklarda her yarım saatte bir bulabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinde hizmet veren (0366) 212 42 42 numaralı Süt Taksi ve 0551 016 13 10 numaralı Huzur Taksi ile 24 saat terminale ulaşabilirsiniz. İsterseniz (0366) 215 31 41 numaralı Terminal Taksi Durağı’ndan da taksi çağırma şansınız var.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less