Taşköprü Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Taşköprü Otogarı
place
Üstatlar, Türkmenoğlu Cd. No:9, 37400 Taşköprü/Kastamonu

Şehir Merkezinden Taşköprü Otogarı'na Ulaşım

Küçük bir ilçe olan Taşköprü’nün küçük ama ulaşım bakımından elverişli bir otobüs terminali var. Her saat bulabileceğiniz belediye otobüsleri ve ilçe içi minibüslerle ilçe merkezinin yanında Kastamonu’nun diğer ilçelerinden de Taşköprü Terminali’ne gelmek mümkün.

Belediye Otobüsleri

Kornapa-SEKA-Meydan, Meydan-Kız Meslek-Üniversite, Ağcıkişi Mahallesi- Bahrialp-Sümer-Meydan hatlı belediye otobüsleri, ilçenin hemen her mahallesinden otobüs terminaline ulaşmanızı sağlayacaktır. Belediye otobüsleri, 07:45’ten gece saat 21:00’a kadar hizmet veriyor.

Minibüsler

Kastamonu Üniversitesi Taşköprü Meslek Yüksekokulu, Saim Tokatlı Caddesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi, Halide Edip Adıvar Caddesi ve Karacaoğlan Caddesi gibi işlek caddelerinde kolaylıkla bulabileceğiniz minibüsler de otobüs terminaline ulaşım için sıklıkla kullanılıyor.

Taksi    

Saim Tokatlı Caddesi’nde durağı olan ve 0543 572 52 79 numaralı telefonla ulaşarak taksi çağırabileceğiniz Sümer Taksi, Bahri Alp Caddesi’nde bulabileceğiniz 0542 343 71 43 numaralı Köprübaşı Taksi ve Kastamonu Üniversitesi Taşköprü Meslek Yüksekokulu kampüsü karşısında hizmet veren 0541 572 52 79 numaralı Arabacı Taksi ile de istediğiniz saatte terminalde olabilirsiniz.

expand_less