Ilgaz Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ilgaz Otogarı
place
Ziraat Mahallesi, 18400 Ilgaz/Çankırı
local_phone
+903764163929

Ilgaz

Ilgaz Terminali Hakkında

Ilgaz Dağı Milli Parkı, İndağı Kaya Mezarı ve Osman Gölü gibi doğal güzelliklerinden dolayı çok sayıda insan tarafından ziyaret edilen Ilgaz ilçesinin küçük bir otobüs terminali bulunuyor. Terminalden başta Çankırı, Bolu ve Karabük gibi komşu şehirler olmak üzere ülkemizin dört bir yanına otobüs seferleri düzenleniyor. Küçük olmasına rağmen yolcuların ihtiyaçlarını alabilecekleri market, büfe, çay içebilecekleri bir kafe, mescit ve tuvaletlere sahip olan terminalde komşu ilçelere ulaşım sağlayan pek çok yerel firmanın da bilet satış ofisleri bulunuyor.

İlçenin tarihi ve turistik merkezlerine, ilçe ve köylerine kalkan minibüsler için bir peronu bulunan terminal çevresinde de yolcuların yemek yiyebilecekleri restoranlar ve kalabilecekleri oteller bulunuyor.

Şehir Merkezinden Ilgaz Otogarı'na Ulaşım

Çankırı’nın turistik bir ilçesi olan Ilgaz’ın otobüs terminaline ilçenin büyük caddeleri ve mahallelerinin yanı sıra Ilgaz ve Çankırı’nın termal kaplıcalarından da istediğiniz saatte rahatça gelebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Çankırı Caddesi, Necati Gürel Caddesi ve Naili Baba Caddesi gibi büyük caddelerden ve Ilgaz Dağı termal kaplıca merkezlerinden gece geç saatlere kadar belediye otobüslerini kullanarak terminale ulaşma şansınız var.

Minibüsler

Şentepe Mahallesi, Fatih Mahallesi ve Ulupınar Mahallesi gibi büyük mahallerden de terminale ulaşım hizmeti sunan minibüslerin Çankırı’nın diğer ilçelerinde, termal oteller önünde ve her köyde de durakları bulunuyor. Gece saat 21:30’a kadar minibüs hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Ücretsiz yolcu servisleri, ilçe merkezinde bilet satış ofisi bulunan otobüs firmaları tarafından sağlanıyor. Kısa bir yolculukla otobüs saatinizden önce sizin terminale ulaşmanızı sağlayacak bu yolcu servisleri gece saat 24:00’a kadar hizmet veriyor.

Taksi

Ilgaz merkezinde ve termal otellerin önünde 7 gün 24 saat hizmet veren birçok taksi durağı var. Aceleniz veya çok bavulunuz varsa (0376) 416 11 11 numaralı telefondan Ilgaz Terminal Taksi’ye ulaşarak bulunduğunuz noktaya taksi çağırabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less