Kargı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kargı Otogarı
place
Orta, Çarşı Cad. No:28, 19900 Kargı/Çorum

Kargı

Kargı Terminali Hakkında

Çorum şehrine bağlı küçük bir ilçe olan Kargı’nın otobüs terminali küçük olmasına rağmen içerisinde yolcuların rahat etmesi için market, tuvalet, mescit ve yöresel ürünler satılan tezgahlar bulunuyor. Orta Anadolu ve Karadeniz Bölgesi arasında bir kavşak olan terminalde hizmet veren yerel otobüs firmaları, Türkiye’nin birçok şehrinin yanı sıra Çorum’un köylerine ve ilçelerine de yolcuların ulaşabilmesini sağlıyor.

Terminalde her saat Zonguldak, Samsun ve Kastamonu gibi yakın illere de otobüs seferi bulabilirsiniz. İlçe merkezine yakın olan terminalde 24 saat taksi hizmeti de var.

Şehir Merkezinden Kargı Otogarı'na Ulaşım

Kargı merkezine yürüyüş mesafesinde bulunan otobüs terminaline hem ilçe merkezinden hem de Çorum, çevre ilçe ve köylerden pek çok alternatif ulaşım aracını kullanarak ulaşmanız mümkün.

Özel Halk Otobüsleri

Cumhuriyet Caddesi, Hükümet Caddesi ve 50. Yıl Caddesi gibi pek çok büyük caddede duraklarını bulabileceğiniz özel halk otobüsleri terminale ulaşım için en çok kullanılan ulaşım aracı.

Dolmuşlar

İlçenin pek çok noktasında durakları olan dolmuşlarla da kolayca terminale gidebilirsiniz. Her yarım saatte bir terminale dolmuş var. Çorum ve çevre ilçelere ulaşım için kullanabileceğiniz dolmuşlar ise terminal içerisindeki kendi peronlarından hareket ediyorlar.

Taksi

(0538) 288 28 19 numaralı Kargı Mavi Taksi ve (0532) 330 67 93 numaralı Kargı Merkez Taksi duraklarından 24 saat bulunduğunuz noktaya taksi çağırabilir ve 5 dakikada terminalde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less