İstanbul Seyahat Online Otobüs Bileti

İstanbul Seyahat
Bugün
Yarın

İstanbul Seyahat Hakkında

Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı prensibine sahip İstanbul Seyahat, kara yolu yolcu taşımacılığı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alıyor. İstanbul Seyahat, kurulduğu 1940 yılından bu yana hizmet kalitesini arttırmaya, filosunu da genişletmeye devam ediyor. Lüks, konforlu ve inovatif araçlardan oluşan filosuyla yolcularına keyifli, güvenilir ve ergonomik bir seyahat imkânı sunuyor.

Yolcularının her birini, adeta misafiri olarak ağırlayan İstanbul Seyahat, nitelikli ve güvenli hizmet anlayışını sürdürülebilir bir biçimde arttırarak her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor. Mevcut otobüslerinin bakımlarını düzenli aralıklarla gerçekleştiriyor olmasının yanı sıra yolcularına özel seyahat sigortası imkânı da sağlıyor. 

2008 yılından bu yana Bulgaristan’ın Burgas-Varna-Sumen bölgelerine de sefer organize etmeye başlayan İstanbul Seyahat, böylelikle yurt içinde elde ettiği birikim ve tecrübesini yurt dışına da taşıyor. İstanbul Seyahat nitelikli hizmet anlayışını, yıllardır Bulgaristan’da da sürdürüyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım İstanbul Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız İstanbul Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun İstanbul Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.

İstanbul Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
İstanbul Seyahat; İstanbul, Tekirdağ, Samsun, Ordu, Gümüşhane gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

İstanbul Seyahat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden İstanbul Seyahat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 6 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5

İstanbul Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
İstanbul Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
İstanbul Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1940
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Abit Tırış
Firma Puanı: 5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less