Çorum Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çorum Otogarı
place
Çepni Mh. Yeni Sanayi Cd. Merkez/Çorum
local_phone
+903642136670

Çorum

İçerisinde otopark, kafeterya, mescit, oturma alanı ve telefonlar bulunan Çorum Otobüs Terminali’nde dışarı çıkmadan pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Giden ve gelen otobüsler için ayrı peronları barındıran terminalde transit otobüs durağı da mevcut. Çorum şehir merkezi ile terminal arasında yolculuk ise buraya gelen şehir içi otobüs hatları ve servisler sayesinde hayli kolay. Üstelik Çorum Otobüs Terminali’nden Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Sahil Seyahat, Lüks Artvin ve Has Turizm başta olmak üzere farklı firmalar tarafından seferler düzenleniyor.

Şehir Merkezinden Çorum Otogarı'na Ulaşım

Çorlu merkezinde güzel bir noktada bulunan otobüs terminaline ister yürüyerek ister ise yolculara sunulan ulaşım araçları ile kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Şehir merkezinden terminale ulaşmak için en çok kullanılan ulaşım aracı olan ücretsiz yolcu servislerini seyahat edeceğiniz firmanın şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünde her yarım saatte bir bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Sabah 06:30 ve gece 23:00 saatleri arasında hizmet veren ve Çorum Devlet Hastanesi, Çorum Saat Kulesi, Yurtkur, Akkent, Anitta Otel ve Çamlık Caddesi gibi merkezi güzergahlara uğrayan 9 numaralı belediye otobüsü hattını kullanarak rahatça terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Hem şehir merkezinden hem de ilçe ve köylerden terminale ulaşım sağlayan minibüslerin pek çok semtte durakları bulunuyor. Gece saat 23:00’a kadar her saat başı terminal minibüsü bulabilirsiniz.

Taksi

Çorum merkezinde hizmet veren taksilerle kısa sürede terminale gidebilirsiniz. Terminal taksi de 24 saat yolculara hizmet veriyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less