Osmancık Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Osmancık Otogarı
place
Güney Mah. Çorum Cad. No:23, 19500 Osmancık/Çorum
local_phone
+903642261000

Osmancık

Çorum şehrine bağlı Osmancık ilçesinin otogarı, merkezi konumuyla rahatça ilçenin her noktasından ulaşılabilen oldukça küçük bir otogar.  Az sayıda ulusal otobüs firmasının bilet satış ofisini bulabileceğiniz otogarda çoğunlukla yerel minibüs firmaları hizmet veriyor. Otogarda her saat Yozgat merkezine, ilçe ve köylerine minibüs bulabilir, ayrıca başta İç Anadolu Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin pek çok büyük şehrine saat başı otobüs bulabilirsiniz.

Osmancık Otogarı içerisinde ise yolcuların temel ihtiyaçlarını karşılamaları için çeşitli olanaklar sağlanıyor. Tuvalet, mescit, market, çay ocağı bulunan otogarda yerel satıcılardan ilçede yetiştirilen organik ürünleri de satın almanız mümkün. 0364 226 10 00 numaralı telefondan otogara ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Osmancık Otogarı'na Ulaşım

Osmancık Terminali, kısa bir yürüyüşle ilçenin pek çok yerinden ulaşabileceğiniz merkezi bir noktada bulunuyor.  İsterseniz yolculara sunulan ulaşım araçlarıyla da 24 saat otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Dodurga Caddesi ve Ergenekon Caddesi gibi büyük caddelerin yanı sıra hemen her mahalle de duraklarını bulabileceğiniz özel halk otobüsleriyle otobüs saatinizden önce terminalde olabilirsiniz.

Minibüsler

Osmancık ilçe minibüsleriyle de hem ilçe merkezinde hem de Dodurga ve Tekmen gibi çevre ilçe ve köylerden yolcuların otobüs terminaline ulaşımı sağlanıyor.

Taksi

Org. Ahmet Çörekçi Caddesi üzerinde durağı bulunan (0535) 852 29 57 numaralı Osmancık Taksi ve yine aynı caddede 24 saat hizmet veren (0543) 415 48 31 numaralı Osmancık Konak Taksi ile de istediğiniz zaman ilçe merkezinden terminale ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less