Alaca Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Alaca Otogarı
place
Ayhan, Kanuni Sk. No:6, 19600 Alaca/Çorum

Alaca

Alaca Terminali Hakkında

Ankara, Yozgat ve Çorum arasında yapılan otobüs seferleri için bir mola noktası olarak da hizmet veren Alaca Terminali’nde hem büyük otobüs firmalarının hem de yerel otobüs firmalarının bilet satış ofisleri bulunuyor. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlere her saat başı otobüs bulabileceğiniz terminalde ilçe minibüs peronunda da hem Çorum’un bütün ilçelerine hem de köylerine minibüs bulabilirsiniz.

Market, kafe, mescit ve tuvalet bulabileceğiniz Alaca Terminali’nde otobüsünüzü beklerken yemek yiyebileceğiniz bir de restoran bulunuyor.

Şehir Merkezinden Alaca Otogarı'na Ulaşım

İlçenin merkezinde bulunan Alaca Terminali’ne yürüyerek veya sunulan ulaşım araçlarından biri ile kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Zübeyde Hanım Caddesi, Yozgat Caddesi ve Mehmet Akif Sokak gibi merkezi noktalarda duraklarını bulabileceğiniz belediye otobüsleri, terminale ulaşmak için en çok tercih edilen ulaşım araçları arasında. Her saat başı bulabileceğiniz terminal otobüsleriyle kısa sürede otobüs peronlarına ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Minibüs durakları ilçede hemen her semte bulunuyor ve bu minibüslerle sadece ilçe merkezindeki her noktadan değil aynı zamanda çevre ilçelerden ve köylerden de terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Çorum Caddesi gibi merkezi caddelerde 24 saat açık olan taksi durakları bulunuyor. İlçenin her yerinden taksiyle 5 dakikada terminale rahat bir yolculukla gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less