Mecitözü Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Mecitözü Otogarı
place
Tutluk, Zübeyde Hanım Cd. No:38, 19700 Mecitözü/Çorum

Mecitözü

Mecitözü Terminali Hakkında

Çorum şehrine bağlı küçük biri ilçe olan Mecitözü'nün otobüs terminali, Çorum-Amasya yolu üzerinde Zübeyde Hanım Caddesi'nde bulunuyor. Oldukça küçük olan ve yolculara temel ihtiyaçlarını girebilecekleri olanaklar sağlayan terminalde küçük bir büfe, çay ocağı, otogar mescidi ve tuvaletler bulunuyor.

Az sayıda ulusal ve yerel firmanın yolculara hizmet verdiği otobüs terminalinden her yarım saatte bir Çorum, Amasya ve Merzifon gibi komşu il ve ilçelere minibüs, ayrıca Türkiye'nin pek çok şehrine otobüs bulabilirsiniz. Yürüyerek de kolayca ulaşabileceğiniz terminale ulaşım için belediye otobüsleri de hizmet veriyor. (0364) 666 07 08 numaralı telefonla da terminale ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Mecitözü Otogarı'na Ulaşım

Mecitözü merkezine uzak, çevre yolu kenarında bulunan Mecitözü Terminali’ne ilçenin her mahallesinden, Çorum’un bütün ilçelerinden ve köylerden yolcuların ulaşımını sağlayan birçok araç bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

Zafer Caddesi ve Yahya Kemal Caddesi gibi ilçenin birçok caddesinden binebileceğiniz belediye otobüsleriyle de kolayca terminale ulaşım mümkün. Terminal otobüsü, gece yarısına kadar hizmet veriyor.

Mecitözü Birlik Kooperatif Minibüsleri

Mecitözü’nün her mahallesinde durakları bulunan minibüsler, her saat başı yolcuların terminale gidebilmesini sağlıyor. Birlik kooperatif minibüsleri ile Çorum’a bağlı diğer ilçe ve köylerden de terminale ulaşım mümkün.

Taksi

Mecitözü’nde az sayıda taksi durağı bulunuyor. Birlik Taksi 7/24 hizmet veriyor ve ilçe merkezinde yolcuların terminale ulaşımını sağlıyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less