Bucak Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bucak Otogarı
place
Mehmet Akif Mah. Kahveler Mevki No:D/6 15300 Bucak/Burdur

Bucak

Bucak’ın merkezinde yer alan otobüs terminali, genellikle ilçeler arasında düzenlenen seferler sırasında kullanılıyor. Bucak içerisinde bulunan çeşitli mahallelerden 10 dakikada ulaşılabilen terminalde peronların yanı sıra bekleme ve dinlenme alanları mevcut. 6 farklı yazıhaneyi barındıran terminalde ayrıca yemek yiyebileceğiniz restoran bölümü ile alışverişi kolaylaştıran büfe bulunuyor.

Şehir Merkezinden Bucak Otogarı'na Ulaşım

Burdur’a bağlı Bucak ilçesinin terminalinden Burdur şehir merkezine ve Antalya yönüne seferler düzenleniyor. İlçe merkezinden 10 dakikalık mesafede yer alan terminale ulaşmak için ise minibüsleri ve taksileri kullanabilirsiniz. 

Minibüs  

Bucak ilçe merkezinden belirli saatlerde kalkan minibüs tipi araçlara bindiğinizde yaklaşık 10 dakika içinde Bucak Terminali önünde inebilirsiniz. İlçede terminale seyahatte en sık tercih edilen araç olan minibüsler aynı zamanda oldukça pratik bir yolculuk olanağı sunuyor. 

Taksi 

Bucak ilçe merkezinde bulunan duraklardan direkt olarak binebileceğiniz veya telefonla çağırabileceğiniz taksiler ise minibüslerden kısmen daha hızlı alternatiflerden. Buna karşılık bu araçların ücretleri özellikle ilçe dışından Bucak Terminali’ne gelmek istediğinizde hayli yükselebilir. 

Otobüs 

Bucak’ın çevresinde yer alan diğer ilçelerden kalkan otobüsler doğrudan Bucak Terminali’ne geliyor. Böylece ilçe merkezi dışında kalan yerleşimlerden terminale ulaşmanız gerektiğinde bu ekonomik araçlardan faydalanabilirsiniz. Hareket saatleri ve rotaları kalkış noktasına göre değişen otobüslere binme sürenizi ise uzaklığa göre belirleyebilirsiniz. 

expand_less