Yılbaşı demek hediye demek!


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
10 Aralık 2019 | 27

Daha önce de bayram demek hediye demek demiştik; eh hediyeleri seviyoruz. Yılbaşı yaklaşırken, şıkır şıkır süslenen caddeler, alışveriş merkezleri de neredeyse çiçeğin arıyı cezbettiği gibi cezbediyor bizleri.

Yılbaşı yaklaşırken bütçeye dikkat şart, açılmamak için yılbaşı alışverişi nasıl ucuza getirilir tüyolarımızın altını çiziyor ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızı tavsiye ediyoruz.

Yazının keyifli bölümüne geçmeden önce, sizlere yılbaşı kredileri için son iki haftaya girdiğimizi ve vergi dilimine giren çalışanlar için Ocak ayının en düşük maaşlı ay olarak geçeceğini, yılbaşı kredileri ile Ocak ayını rahatlatabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Bilgiğimiz üzere yılbaşına iki hafta var, yani hala özel alışveriş sitelerinden yararlanarak, internet üzerinden sipariş verebilir ve zamanında hediyelerinizi teslim alabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş etmenin tüm nimetlerinden de faydalanabilirsiniz; yani ucuz (indirimli), kaliteli, güvenli üstelik evinizin konforunda, sizi sıkıştıran satış görevlileri ya da almam lazım baskısını yaşamadan!

Annneler için önerilerimiz;

Evmanya eviniz için çok özel fırsatlar sunuyor, üstelik evine düşkün hanımlar için özel yılbaşı hediyeleri sunuyor!

Bebeğiniz için;

Bebeğinizin ve sizin ihtiyaç duyabileceğiniz her şey Minimoy'da mevcut! İster odasını renklendirin, ister arabanızdaki bebe koltuğunu yenileyin!

Delikanlılar için;

Her yaştan delikanlılar için özel tasarımlı tişörtler, çantalar tish-o'da. Üstelik hediyeniz tamamen sizin tasarımınız olsun isterseniz bu imkanı da yakalayacaksınız mesela "2012'nin en yakışıklı babası" yazan bir tişörte hangi baba bayılmaz?

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2204 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.