Ana sayfa   Bilgi   Yazarlar
Tuğba Hacıbayramoğlu

Tuğba Hacıbayramoğlu

Kışın denize girebileceğiniz 5 tatil yeri

Kışın denize girebileceğiniz 5 tatil yeri

Malum kış geldi, artık kazaklar, montlar, yorganlarda yerlerinden çıktı. Ama kışı sevmeyen, yaz hep devam etsin diyen ya da 'bu yazın tadını çıkaramadım denize bile giremedim' şeklinde düşünen varsa üzülmesin. Kuzey Yarımküre kışı yaşarken, Güney Yarımkürede şu anda güneş var. Üstelik aşağıdaki önereceğimiz tatil yerlerine gitmek için vize de gerekmiyor...

ING'den ayda 564 TL'ye 20.000 TL kredi

ING'den ayda 564 TL'ye 20.000 TL kredi

ING Bank ihtiyaçlarınızı daha fazla bekletmeyin diye cazip oranla kredi fırsatı sunuyor. ING Bank’ın kişiye özel faiz oranlı kredi kampanyasında %1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla 48 ay vade ve 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kampanyada faiz oranı kredi notunuza göre değişiklik gösteriyor. Kampanyadaki en düşük oran %1,09 ile, ayda 564 TL taksitle 48 ay vadeli 20.000 TL kredi alabilirsiniz.

Konutta 20 yıl vade fırsatı

Konutta 20 yıl vade fırsatı

Konut kredisi faiz oranlarında yapılan indirimlerin ardından son aylarda konut piyasasında hızlı bir canlanma olmuştu. Gerek bankalar gerekse de inşaat şirketleri faiz oranlarında indirim yapmıştı. Emlak Konut yeni bir kampanya daha başlatıp konut kredisinde 20 yıl vadede düşük faiz oranı sunmak için çalışma başlattı.

İstanbul'da 20 TL'ye yenebilecek 10 lezzet

İstanbul'da 20 TL'ye yenebilecek 10 lezzet

İstanbul sadece doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü bir şehir değil. Türkiye'nin en lezzetli yemeklerini de yiyebileceğiniz bir kent. Üstelik İstanbul'da karnınızı doyurmak ya da kente özgü lezzetleri tatmak için 20 TL gibi bir rakam yeterli. İşte İstanbul'da 20 TL ve altına yenebileceğiniz 10 lezzet.

Enuygun.com ile sevinçten havalara uçun!

Enuygun.com ile sevinçten havalara uçun!

2016 yılında Enuygun.com ile uçmayı tercih eden 3 milyon kişiden biri olduğunuz için teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız destekle büyüdük ve büyümeye de devam ediyoruz. Farklı hava yollarının seferlerini karşılaştırarak en uygun uçak bileti bulmanıza ve satın almanıza yardımcı olan Enuygun.com, yeni reklam filmiyle televizyon ekranlarınıza konuk oluyor.

Yapı Kredi'den günde 10 TL'ye 10.000 TL

Yapı Kredi'den günde 10 TL'ye 10.000 TL

Günlük yaşantımızda artık 5 TL ya da 10 TL gibi tutarları çoğu zaman farkına bile varmadan harcıyoruz. 10 TL’ye bir kahve veya çay içiyoruz. Oysa ki günlük 10 TL gibi bir tutarı kenara atabilseniz, 10.000 TL kredi taksiti ödeyebiliyorsunuz. İster borcunuz kapatın, isterseniz düğün hazırlıklarınızı yapın ya da okul harcamalarında kullanın. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasıyla da %1,29 faizle günlük 10 TL ayda 297 TL’ye, 48 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Evlere karne geliyor

Evlere karne geliyor

Geçtiğimiz hafta Zeytinburnu’nda çöken evden sonra konutların yapı sorunlarıyla ilgili tartışmalar yine alevlendi. Çürük raporu olduğu için yıkım kararı çıkartılmış bir ev, deprem bile olmadan 1 dakika içinde çökebiliyor. Eskiden ev satın alırken dolabına kapısına vs. bakılırdı. Evin içinde kullanılan malzemeler bakardık oysa ki binanın nasıl inşa edildiğini, nasıl bir beton kullanıldığını, demirinin kalınlığını bilemezdik.

2017'de işinize en çok yarayacak 8 seyahat uygulaması

2017'de işinize en çok yarayacak 8 seyahat uygulaması

Akıllı telefonlar her ne kadar sosyal medya uygulamaları ve sohbet gruplarıyla bizi yorsa da, akıllı kullandığımız zaman kolaylık sağlayan yanları da çok. Seyahatlerde işimizi kolaylaştıracak çok güzel uygulamalar var. İşte size 2017'de seyahatlerde kullanabileceğiniz en güzel mobil uygulamalar...

Kaplıca tatili için 5 bölge

Kaplıca tatili için 5 bölge

Kış gelince kültür turlarını, şehir gezilerini ya da tarihi seyahatleri ister istemez rafa kaldırıyoruz. İlkbaharı beklemek zorunda hissediyoruz. Ancak kara kışın soğuna rağmen sizi ısıtacak, şifa dağıtacak kaplıca tatili de yapabilirsiniz. İnanın bir kaç gün şifalı sularda yüzmek, masaj yaptırmak otellerin konforundan faydalanmak iyi gelecektir. Sizlere bir kaç yer önerim olacak.

İstanbul'da kar manzarasını en iyi seyredebileceğiniz 5 yer

İstanbul'da kar manzarasını en iyi seyredebileceğiniz 5 yer

İstanbul ulaşım sorunu olmazsa dünyada karın en çok yakıştığı şehirlerden biri. O beyaz örtü şehrin tüm güzelliklerini ortaya sererken, bakımsız kalmış bazı yönlerini de çok güzel örtüyor. İmkanınız varsa bu güzel kış gününde manzara seyredebileceğiniz yerlere gidin. O manzara karşısında sıcak bir şeyler içtikten sonra eminim ‘İyi ki geldim’ diyeceksiniz.

x