Ana sayfa   Bilgi   Yazarlar
Tuğba Hacıbayramoğlu

Tuğba Hacıbayramoğlu

Türkiye'den ünlüleri görebileceğiniz tatil yöreleri

Türkiye'den ünlüleri görebileceğiniz tatil yöreleri

Yaz ayları yaklaştı magazin basını da şimdiden ünlülerin gittiği turistik yerleri takibe almaya başladı. Ünlülerin de gezdiği, yemek yediği, denize girdiği yerlerde siz de tatil yapmak isterseniz bu yerlere gitmeniz şart. O yerler neresi?...

Erken yaz rotaları

Erken yaz rotaları

Sıcak yaz aylarını beklemeden erken tatile gitmek isteyenler için Mayıs ve Haziran’da da denize girilebilecek yerler var. Üstelik bu mevsimde fiyatlar yaz aylarına göre çok daha ucuz. Okul ve izin probleminiz yoksa erken yaz rotalarına göz atıp daha hesaplı bir tatil planlayabilirsiniz.

Mayıs'ta 6 gün tatil fırsatı

Mayıs'ta 6 gün tatil fırsatı

Gezip görmek için en güzel dönemlerden biri olan Mayıs ayı geliyor. Üstelik tatilleriyle birlikte. Bu yıl hem 1 Mayıs hem de 19 Mayıs resmi tatillerini, hafta sonuyla birleştirerek keşfedebileceğiniz en avantajlı fırsatlar...

Kredi kullanmak için bilmeniz gereken 7 şey

Kredi kullanmak için bilmeniz gereken 7 şey

Nakde ihtiyacınız olduğunda, ev, otomobil gibi pahalı şeyler almak istediğinizde kredi kullanmak büyük kolaylık sağlıyor. Kredi kullanarak hayal bile edemeyeceğiniz evi ya da otomobili satın alabilirsiniz ya da hayallerinizi süsleyen bir düğün yapabilirsiniz. Ancak herkes kredi kullanamıyor. Bankaların kredi kullandırırken dikkat ettikleri ayrıntılar var. Bu yüzden günün birinde ben de kredi kullanabilirim derseniz ya da kredi kullanmayı düşünürseniz aşağıda vereceğim ayrıntılara önem verin. Nedir bunlar?..

Ayda 2.000 TL'ye 145.000 TL konut kredisi

Ayda 2.000 TL'ye 145.000 TL konut kredisi

Konut kredisi kullanmak isteyenler en çok aylık taksit tutarlarını merak ediyor. Borcu uzun vadeye yaydığınız için ister istemez toplam geri ödemeleriniz yükselebiliyor. Ancak kira yerine biraz daha ekleyeyim, kendi evimin taksitini ödeyeyim diyenler için konut kredisi kullanmak iyi bir seçenek. Bazı bankalarda hala %1’in altında olan konut kredisi faiz oranlarına göre, örneğin ayda 2.000 TL taksitle 145.000 TL konut kredisi kullanabilirsiniz.

Dünyanın en güçlü pasaportları (2017)

Dünyanın en güçlü pasaportları (2017)

Sadece pasaportunuzla dünyanın neredeyse tüm ülkelerine gitmeyi herkes arzular. Bu konuda Türkiye olarak Avrupa ve ABD, Kanada gibi ülkelere maalesef vizesiz gidemiyoruz. Oysa ki bazı ülke pasaportu kullananlar bu konuda çok şanslı. İşte pasaport index’in 2017 verilerine göre dünyanın en güçlü pasaportları.

2017 seyahat modası

2017 seyahat modası

Seyahatlerinde sadece rahat ve kullanışlı kıyafetler giymek isteyenler olduğu gibi modayı yakından takip edenler de var. Modayı yakından takip edenler için bu yıl bavuldan çantaya, ayakkabıya hatta bluzlara kadar değişik ve özel tasarım eşyalar çok. Nedir bunlar?

Vize istemeyen 10 Avrupa ülkesi

Vize istemeyen 10 Avrupa ülkesi

Evraklar, formaliteler derken vize almak bir çok kişi için zor gelebiliyor. Bir de en az 100 Euro gibi bir rakamı gözden çıkarmak gerekiyor. Oysa ki bazı Avrupa ülkeleri Türklerden vize istemiyor. İşte vizesiz de seyahat edebileceğiniz 10 Avrupa ülkesi...

Rusya'nın Vladivostok şehrine vizesiz seyahat

Rusya'nın Vladivostok şehrine vizesiz seyahat

Rusya’nın Uzakdoğu bölgesinde bulunan Çin ve Kuzey Kore sınırındaki liman şehri Vladivostok’a vizesiz seyahat imkanı doğdu. Rusya Başbakanı Medvedev aralarında Türkiye’nin de bulunduğu ülke vatandaşlarının bu şehri vizesiz gezmesine olanak sağlayan kararnameyi imzaladı. Buna göre sadece pasaportunuzla bu Rus liman kentini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti'den %1,24'ten başlayan faizlerle Bahar Kredisi

Garanti'den %1,24'ten başlayan faizlerle Bahar Kredisi

Garanti Bankası bu ay %1,24’den başlayan faiz oranlarıyla kredi fırsatı sunuyor. İhtiyaçlarınız için farklı oranlarla kredi seçenekleri sunan kampanyada 75.000 TL ve üzeri kredilerde 48 ay vade için%1,24 faiz oranı uygulanıyor. Örneğin aylık 2.197 TL taksitle 48 ay vadeli 75.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

x