Ana sayfa   Bilgi   Yazarlar
Tuğba Hacıbayramoğlu

Tuğba Hacıbayramoğlu

ING'den günde 30 TL'ye 30.000 TL kredi

ING'den günde 30 TL'ye 30.000 TL kredi

ING Bank tüm ihtiyaçlarınız için Kişiye Özel Faiz Oranlı kredi kampanyasına devam ediyor. %1,29’dan başlayan faiz oranlarıyla 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceğiniz bu kampanyada günde 30 TL aylık 890 TL taksitle 48 ay vadeli 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kredi notu yüksek olanlar, dilerlerse ödemelere 2018 yılında da başlayabilir.

En çok kazandıran ev tipi hangisi?

En çok kazandıran ev tipi hangisi?

Sadece oturmak için değil yatırım için de ev satın alan var. Hatta istediği büyüklükte bir evi satın alamadığı için daha küçük ev alıp kiraya verenler de bulunuyor. Öğrenci ya da bekar olup ayrı eve çıkan ve boşananların da sayısında artış olunca 1+1 evlere talep arttı. Peki sizce en çok kazandıran ev tipi hangisi?

Hafta sonu tatilini Edirne'de geçirmek için 7 neden

Hafta sonu tatilini Edirne'de geçirmek için 7 neden

Osmanlı İmparatorluğu’na uzun yıllar başkentlik yapmış Edirne, son yıllarda hafta sonu tatili yapmak isteyenlerin de önemli bir kaçış noktası oldu. Yunanistan ve Bulgaristan’a da sınır kapısı bulunan bu tarihi şehrimizde hem ziyaret edebileceğiniz güzel yerler hem de unutamayacağınız lezzetler var. İşte, Kırkpınar Güreşleri ve Kakava Şenlikleri’ye ünlü bu şehrimizde hafta sonu tatilini geçirmek için 7 geçerli neden...

Tatil parası biriktirmek için 4 öneri

Tatil parası biriktirmek için 4 öneri

Tatil yapmayı sevmeyen yoktur. Ancak para harcamadan tatil yapmak da zor. Yaz geldiğinde tatile çıkamıyorum, param yok diye hayıflanmadan önce düşünün. Şimdiden aşağıda sıralayacağım önlemleri alırsanız tatil yapmak sizin için dert olmaktan çıkacaktır.

120 ay vadeli konut kredisi ödemeleri

120 ay vadeli konut kredisi ödemeleri

Ev satın almak aynı zamanda yüklü bir ödeme yapmayı göze almak demektir. Kredi kullanırsanız da ciddi oranlarda borçlandırmayı gerektirir. Bu yüzden de genelde konut satın alanlar 120 ay yani 10 yıl vadeli kredi kullanmayı tercih ediyor. Bu hafta da en çok başvuru alan tutarların 120 ay vadeli kredi ödemelerine göz atacağız.

İş Bankası'ndan günde 10 TL'ye 10.000 TL

İş Bankası'ndan günde 10 TL'ye 10.000 TL

İş Bankası bu ay tüm vade ve tutarlarda %1,29 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Eğer maaş ödemenizi İş Bankası’ndan alıyorsanız kampanya faiz oranı %1,27’ye düşüyor. Örneğin %1,29 faiz oranıyla 48 ay vadeli günde 10 TL ya da aylık 297 TL taksitli 10.000 TL kredi alabilirsiniz.

ABD ile vizeler karşılıklı olarak kaldırıldı

ABD ile vizeler karşılıklı olarak kaldırıldı

Amerika Birleşik Devletleri’nin dün akşam aldığı vize yasağı kararının ardından Türkiye’de ABD vatandaşları için kapıda ya da internet üzerinden yapabildikleri vize başvurusuna yasak getirdi. Bu karar halihazırda vizesi olanlar ya da vize başvurusu yapıp onay alanları etkilemeyecek. Ancak bunların dışında seyahat etmek isteyen Türk ve ABD vatandaşları yeni bir karara kadar vize başvuru yapamayacak.

Konutta şimdi al ödemeye 2019'da başla

Konutta şimdi al ödemeye 2019'da başla

Konut kredisinde geçtiğimiz yaz sonundan itibaren hem faiz indirimleri oldu hem de çok sayıda kampanya yapıldı. Son olarak Emlak Konut GYO ve bazı özel inşaat şirketleri de “Konutunu şimdi al ödemeye 2019’da başla” adıyla yeni bir kampanya başlattı. Buna göre ev satın alacaklar konut kredisi taksitlerine 2019 yılı ocak ayında başlayabilecekler.

Dışarıda gün yapan kadınlara öneriler

Dışarıda gün yapan kadınlara öneriler

Annelerimizin döneminde kadınlar genelde evlerde toplanıp çay kahve günleri düzenlerdi. Son yıllarda ise bunun yerini dışarıda buluşmalar aldı. Artık ister kahvaltı, ister öğlen yemeği olsun çalışmayan kadınlarımız da restoran ya da kafelerde buluşup gün yapıyor. Yemek yemese bile kahve içiyor, geziyor tozuyor. Hatta arada sergi, müze, sinema gibi etkinlikler için bile gün düzenleyen kadınlar var. İstanbul’da gün yaparken farklı nerelere gidebiliriz diyen kadınlara öneriler...

Maaşınız geldiği gibi bitiyor mu?

Maaşınız geldiği gibi bitiyor mu?

Maaşım geldiği gibi bitiyor diyenlerden misiniz? Öyleyse ya gelir gider dengenizde sorun var ya da harcamalarınızı doğru yapamıyorsunuz. Eğer maaşınız yattıktan bir kaç saat içerisinde sağ sola ödemeler yapıp nakit çekecek kadar bile para elinize kalmıyorsa bu yazıyı iyi okuyun. Aşağıda vereceğimiz önerilere göz atarak ve iyi bir plan yaparak bu çıkmazdan kurtulabilirsiniz.

x