Ana sayfa   Bilgi   Yazarlar
Tuğba Hacıbayramoğlu

Tuğba Hacıbayramoğlu

Yeşil pasaporta yeni düzenleme

Yeşil pasaporta yeni düzenleme

Yeşil pasaport sahibi gençler için müjdeli haber. Artık yeşil pasaport sahibi gençler çalışmaya başlasalar da 25 yaşına kadar yeşil pasaportlarını kullanabilecek.

İş Bankası'ndan Yeni Yıl Kredisi

İş Bankası'ndan Yeni Yıl Kredisi

İş Bankası artık geleneksel hale getirdiği yeni yıl kredisi kampanyasıyla bu yıl da avantajlı koşullarda kredi imkanı sunuyor. %1,36’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanabileceğiniz bu kredi kampanyasıyla örneğin %1,36 faiz oranıyla aylık 1.510 TL taksitle 48 ay vadeli 50.000 TL kredi alabilirsiniz. Ya da belki %1,39 faizle 48 ay vadeli aylık 761 TL taksitle 25.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi'den %1,11 faizli konut kredisi

Yapı Kredi'den %1,11 faizli konut kredisi

Yeni yıla yeni ev satın almak isteyenler %1,11 faizli Yapı Kredi Konut Kredisi kampanyasından yararlanabilirler. Konut fiyatlarının özellikle İstanbul’da son 1 yıldır fazla yükselmediğine şahit olduk. Yeni ev fiyatları ise ister istemez inşaat maliyetlerinin artmasından dolayı yükselecektir. Bu yüzden yeni yılda yeni bir ev satın almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. %1,11 faizli Yapı Kredi Bankası konut kredisi kampanyasıyla örneğin aylık 1.512 TL taksitle 120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi kullanabilirsiniz.

Pegasus'tan Anadolu'ya 3 yeni hat

Pegasus'tan Anadolu'ya 3 yeni hat

Pegasus Havayolları 3 yeni hat ile Anadolu’dan İstanbul ve İzmir’e direkt uçuş imkanı sunuyor. Ocak ayında devreye girecek yeni rotalar ile İstanbul’dan Bingöl’e, İstanbul’dan Uşak’a ve İzmir’den Ağrı’ya direkt uçma imkanı olacak.

E-Devlet'ten E-haciz sorgulama

E-Devlet'ten E-haciz sorgulama

Artık onlarca işlemi yapabildiğimiz E-Devlet üzerinden artık tüm haciz işlemlerini de sorgulayabileceğiz. E-Devlet’in yeni işlemleri sayesinde banka hesaplarınıza e-haciz uygulanıp uygulanamadığını öğrenebileceksiniz.

İç hat yolcu sayısı 100 milyonu geçti

İç hat yolcu sayısı 100 milyonu geçti

Uçarak seyahat etmeye alıştık. Çok değil 10-15 sene öncesine kadar uçak yolculuğu lüks bir yolculuk şekli olarak kabul edilirdi ve herkes uçamazdı. Art arda açılan havalimanları, havayollarının promosyonlu kampanyaları da eklenince artık memleketine ya da tatile gitmenin en kolay yolcu uçak yolculuğu oldu.

ING'den Kredim Sonsuz

ING'den Kredim Sonsuz

ING Bank ihtiyaç kredisinde yepyeni bir dönem başlatıyor. Kredim Sonsuz ile krediye bir kere başvurarak, size tanımlanan limitin tamamını ya da dilediğiniz kadar tutarını ilk seferde kullanabilir ve geri ödedikçe tekrar tekrar kredi kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu kredi limitinize varsa destek hesap ve kredi kartı limitlerinizi de ekleyerek ihtiyaç kredisi limitinizi yükseltebilirsiniz.Kredim Sonsuz ihtiyaç kredisi limiti, 48 aya varan vadelerle 60.000 TL’ye kadar tutarla sınırlı olmak üzere tanımlanabiliyor. Peki 48 ay vade ve 60.000 TL’ye kadar limitli ‘Kredim Sonsuz’ nasıl çalışır?

Konutta İzmir, İstanbul'u solladı

Konutta İzmir, İstanbul'u solladı

Son yıllarda konutta hızlı fiyat artışıyla dikkat çeken İstanbul’un tahtı sallandı. İzmir, Bilecik, Bursa gibi şehirlerde konut fiyatları, İstanbul’u solladı. Merkez Bankası Konut Fiyat Endeksi Araştırması’na göre İzmir, ev fiyatlarında yıllık %20 artışla Türkiye’nin konut fiyatları en çok artan ili oldu.

Kışın evlenenler için balayı rotaları

Kışın evlenenler için balayı rotaları

Yaz aylarında evlenecekler için balayı seçenekleri çok. Yeni evli çiftler kesesine ve beğenilerine göre güzel bir balayı tatili yapabiliyor. Ancak sonbahar, kışın hatta ilkbaharda evlenenler için seçenekler daha az. Balayında ille de denize girmek yaz tatili yapmak isteyenler için de üstelik vizesiz seçenekler de var.

THY'de uçağa biniş süresi kısaldı

THY'de uçağa biniş süresi kısaldı

THY uçağa biniş boarding süresini 5 dakika daha öne alarak 20 dakikaya indirdi. Daha önce uçuşa 15 dakikaya kadar biniş işlemlerine devam eden THY artık 20 dakika kala boarding işlemlerini bitirmek istiyor.

x