THY, dünyanın önemli turizm destinasyonlarından Phuket seferlerine başlıyor. 17 Temmuz’da başlayacak Phuket uçuşları, haftada 4 sefer olarak düzenlenecek. İstanbul’dan yapılacak uçuşlar, Pazartesi, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecek.

İçindekiler

17 Temmuz’da başlıyor

THY, özgürlükler ülkesi olarak bilinen Tayland’ta başkent Bangkok’tan sonra Phuket kentine de uçmaya hazırlanıyor. 17 Temmuz’da ilk uçuşun yapılacağı Phuket dünyanın en turistik yerlerinden birisi. Avrupa’nın pek çok noktasından uçuşların düzenlendiği Phuket seferleri için bilet satışına başlandı.

Phuket

Uçak Bileti

Haftada 4 sefer

İstanbul’dan uçuşlar Pazartesi, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olacak. Phuket-İstanbul seferleri ise Pazartesi, Salı, Cuma ve Pazar günleri yapılacak. 2016 yılında Bangkok’a 325 bin yolcu taşıyan THY’nin Phuket uçuşlarıyla birlikte bu sayıyı arttırması bekleniyor.

https://assets.enuygun.com/media/lib/825x620/uploads/image/phuket-20699.jpeg

Deniz, güneş, eğlence

Yılın çok uzun bir süresi denize girilebilen Phuket özellikle dalış yapmak isteyenlerin sevdiği bir yer. Batılı turistlerin çok rağbet ettiği Phuket’te tekne turları ve dalış turları çok popüler. Doğa, deniz eğlence anlamında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Phuket ucuz da bir yer. Üstelik Tayland, Türk vatandaşlarından vize istemiyor. Artık direkt uçuşlar da olduğuna göre Phuket’in Türkiye’deki popülaritesi daha da artacak gibi. Phuket’te gezilecek yerler galerimizden daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Phuket uçak biletlerine göz atmak için de Phuket uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.

phuket


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1289 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN