THY Phuket uçuşlarına başlıyor


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
10 Aralık 2019 | 63

THY, dünyanın önemli turizm destinasyonlarından Phuket seferlerine başlıyor. 17 Temmuz’da başlayacak Phuket uçuşları, haftada 4 sefer olarak düzenlenecek. İstanbul’dan yapılacak uçuşlar, Pazartesi, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecek.

17 Temmuz’da başlıyor

THY, özgürlükler ülkesi olarak bilinen Tayland’ta başkent Bangkok’tan sonra Phuket kentine de uçmaya hazırlanıyor. 17 Temmuz’da ilk uçuşun yapılacağı Phuket dünyanın en turistik yerlerinden birisi. Avrupa’nın pek çok noktasından uçuşların düzenlendiği Phuket seferleri için bilet satışına başlandı.

17 Temmuz’da başlıyor

Ucuz Uçak Bileti Bulun

Haftada 4 sefer

İstanbul’dan uçuşlar Pazartesi, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olacak. Phuket-İstanbul seferleri ise Pazartesi, Salı, Cuma ve Pazar günleri yapılacak. 2016 yılında Bangkok’a 325 bin yolcu taşıyan THY’nin Phuket uçuşlarıyla birlikte bu sayıyı arttırması bekleniyor.

Haftada 4 sefer

Deniz, güneş, eğlence

Yılın çok uzun bir süresi denize girilebilen Phuket özellikle dalış yapmak isteyenlerin sevdiği bir yer. Batılı turistlerin çok rağbet ettiği Phuket’te tekne turları ve dalış turları çok popüler. Doğa, deniz eğlence anlamında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Phuket ucuz da bir yer. Üstelik Tayland, Türk vatandaşlarından vize istemiyor. Artık direkt uçuşlar da olduğuna göre Phuket’in Türkiye’deki popülaritesi daha da artacak gibi. Phuket’te gezilecek yerler galerimizden daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Phuket uçak biletlerine göz atmak için de Phuket uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.

Deniz, güneş, eğlence

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2153 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.