Pegasus Havayolları yurt içi ve yurt dışında yeni hatlarda uçuşlara başlıyor. Buna göre İstanbul’dan Sinop’a, Ankara’dan Adıyaman’a, Batman’dan İzmir’e ve Ankara’dan Odessa’ya direk uçabileceksiniz.

İçindekiler

Sinop, Tekirdağ, Adıyaman, Batman uçuşları başladı

İstanbul’dan Karadeniz’in şirin kenti Sinop’a 89,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Karadeniz bölgesindeki uçuşlarda yazın talepler çok olduğu için erken bilet almanızda fayda var. Pegasus ayrıca Ankara’dan Adıyaman ve Tekirdağ’a da direkt uçacak. İki şehir için de biletler satışa çıktı. Ankara-Adıyaman 59,99 TL, Ankara-Tekirdağ ise 59,99 TL’den satışa çıktı. Yurt içinde ayrıca Batman’dan İzmir’e de direkt seferlere başladı. İzmir-Batman direkt uçuşları ise 109,99 TL’den satışa çıktı. Bu hatlara siz de bilet satın almak isterseniz uçak bileti sayfamızı tıklayabilirsiniz.

Sinop Kalesi

Ankara-Odessa direkt seferleri başladı

Pegasus Havayolları yurt dışı hatlarında ise Ukrayna’nın Odessa kentine Ankara’dan direkt seferlere başladı. Bu seferler de 39,99 dolardan satışa çıktı. Bu arada Türk vatandaşları Ukrayna’ya artık vizesiz hatta pasaportsuz seyahat edebiliyor. Ukrayna’ya pasaportsuz seyahatle ilgili ayrıntılara Ukrayna’ya pasaportsuz seyahat başladı başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Odessa


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1486 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar